• Informacje na temat:

  jak bezpiecznie kupić nieruchomość

Artykuły na temat: jak bezpiecznie kupić nieruchomość
 • Mieszkanie obciążone kredytem hipotecznym można czasem kupić nieco taniej. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić bezpiecznie.

 • Jak bezpiecznie kupić działkę? (część I)

  Wybudowanie własnego domu w ładnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i ciasnego mieszkania w bloku, jest marzeniem wielu Polaków. Perspektywa posiadania własnego, wygodnego domu pod miastem jest tym bardziej kusząca, że często opłaca się bardziej, niż zakup mieszkania. Dotyczy to szczególnie dużych aglomeracji, gdzie ceny za metr kwadratowy mieszkania w centrum osiągają poziom niedostępny dla większości osób.

 • ​Jak ratować "stracone pokolenie" Europy

  Chociaż nie doświadczyli wojny, jak ich dziadkowie, to w przeciwieństwie do rodziców, muszą zmagać się z głębokim kryzysem gospodarczym. Wysokie bezrobocie, stagnacja wynagrodzeń i niewielkie szanse na awans w połączeniu z nieuchronnym kredytem hipotecznym to warunki, które definiują europejskie "stracone pokolenie". Jak głębokie piętno na młodych ludziach wywrze dramatyczna sytuacja na rynku...

 • Jak bezpiecznie kupić mieszkanie z rynku wtórnego?

  Choć deweloperzy notują rekordy sprzedaży, wielu Polaków nadal wybiera zakup mieszkania z rynku wtórnego. Przekonuje ich duży wybór standardu i lokalizacji, a także możliwość znalezienia nieruchomości gotowej do natychmiastowego zamieszkania.

 • Mieszkanie z drugiej ręki. Warto?

  To może być równie dobrze wspaniała okazja, jak i życiowa pomyłka. Musisz wiedzieć, jak nie stracić na tej transakcji.

 • Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera?

  Wielu deweloperów notuje rekordy sprzedaży, a raportowana przez Główny Urząd Statystyczny aktywność, jeśli chodzi o nowe budowy, od dawna nie była tak wysoka. Mieszkania nie kupuje się co miesiąc, dla większości osób to sytuacja bardzo stresowa. Home Broker przygotował zbiór porad, które sprawią, że transakcja przebiegnie spokojniej i bezpieczniej.

 • Eksperci zarabiają krocie!

  Chcesz dowiedzieć się, ile warta jest twoja nieruchomość, efektywnie nią zarządzać albo po prostu sprzedać lub kupić mieszkanie? Z pomocą przyjdą ci przedstawiciele trzech zawodów, o których mówi(...) i urządzeń trwale z gruntem związanych. Powszechność problemów w jakich rozwiązaniu mogą pomóc przedstawiciele powyższych zawodów pozwala osiągać ponadprzeciętne dochody. Dodatkowo są to zawody, do których...

 • Bezpieczna inwestycja - mieszkania na wynajem

  Szybki zysk i duże ryzyko, czy długoterminowa bezpieczna lokata? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów. Istnieje wiele sposobów lokowania gotówki w celu jej pomnożenia.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • Jak zwiększyć emeryturę o kilkaset złotych miesięcznie?

  Najbardziej zadłużonym lokatorem w Polsce jest emerytka, 66-letnia mieszkanka województwa zachodniopomorskiego, która jest zadłużona w spółdzielni na ponad 300 tys. zł. Koszty eksploatacji rosną, a utrzymanie mieszkania jest coraz droższe, zwłaszcza dla emerytów, którzy mają jedne z najniższych świadczeń w Europie. Czy na mieszkaniu da się zarobić?