• Informacje na temat:

  jak bezpiecznie pomnożyć pieniądze

Artykuły na temat: jak bezpiecznie pomnożyć pieniądze
 • ...– lokując pieniądze w najbardziej dochodowych produktach. Najbezpieczniejsze, ale przynoszące najmniejszy profit, są obligacje Skarbu Państwa. W nich „zamrażamy” środki na określony z góry czas. Jeśli(...). I ewentualnie na rodzinę. – Mój syn Czarek przekonał mnie, że pora zatroszczyć się o własną przyszłość. Im prędzej, tym lepiej. Ani się obejrzę, jak trzeba będzie skombinować sobie emeryturę. Bo na...

 • Bezpieczna inwestycja - mieszkania na wynajem

  Szybki zysk i duże ryzyko, czy długoterminowa bezpieczna lokata? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów. Istnieje wiele sposobów lokowania gotówki w celu jej pomnożenia.

 • ...wiedzy o tym, jak tak naprawdę one działają. Bardzo często nie wiedzieli też, że wycofanie się z umowy wiąże się z utratą wszystkich albo prawie wszystkich wpłaconych pieniędzy. Polisolokaty to produkty(...) doradca finansowy namówił na wykupienie dwóch polis w firmie AEGON – dla niej oraz dla syna. Przez 20 lat miała wpłacać miesięcznie po 300 zł, by zapewnić dziecku pieniądze na start w dorosłe życie...

 • Co Polacy zrobiliby z 5 milionami złotych?

  Najpierw mieszkanie, następnie edukacja dzieci i... wsparcie organizacji charytatywnych - to trzy główne cele, na które Polacy wydaliby pieniądze, gdyby wygrali lub otrzymali w spadku 5 mln zł. Jeśli chodzi o szeroko rozumiane przyjemności, największą popularnością cieszą się dalekie podróże. Spora część ankietowanych skorzystałaby z okazji do spełnienia marzeń o własnej firmie. Jej założenie

 • PiS: Niebezpieczne zapowiedzi rządu sprzedaży spółek strategicznych

  - Zapowiedzi rządu dotyczące sprzedaży akcji PKO BP, PZU i PGE są niebezpieczne dla kraju - mówili w piątek politycy PiS. Apelowali do rządu, aby do wyborów parlamentarnych nie podejmował strategicznych decyzji.

 • Oszczędzać czy inwestować, czyli jak skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość finansową?

  Inwestowanie naszych oszczędności to zarówno szansa na pomnożenie odłożonego kapitału, jak i sposób na ochronę ich wartości. Jednak tylko wybór odpowiedniego produktu oraz odpowiedniej strategii inwestycyjnej są gwarancją sukcesu. Jak skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość finansową?

 • Ostatnia chwila na niemal darmowy kredyt

  Tylko do 20 października można składać wnioski o kredyt studencki. Warto, bo ten dług jest niemal nieoprocentowany, a do tego może być choć częściowo umorzony. Zaradny żak może ponadto pomnożyć pożyczony kapitał - wystarczyć do tego mogą bezpieczne bankowe lokaty - radzi Bartosz Turek z Open Finance.

 • Oszczędzanie "w skarpecie" - czy to na pewno się opłaca?

  Wymarzone wakacje, własne mieszkanie, przyszłość dziecka czy emerytura - powodów do oszczędzania jest wiele, jednak nadal spora liczba Polaków nie jest w stanie odłożyć nawet złotówki. Codzienne wydatki nierzadko pochłaniają cały domowy budżet. O tym, że oszczędzanie się opłaca nikogo nie trzeba przekonywać. Nieważne, jaki sposób wybierzemy, ważne, że w ogóle zdecydujemy się odkładać pieniądze

 • Apartamenty w systemie condo pozwalają zarobić

  Pojęcie systemu condo do niedawna nie było w Polsce znane. Teraz jednak condo-apartamenty wyrastają na rynku jak grzyby po deszczu. Stanowią bowiem bardzo atrakcyjny sposób na pomnożenie dotychczasowego kapitału przy równoczesnym stosunkowo małym zaangażowaniu własnym.

 • Oszczędzanie - jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów?

  Warto uświadomić sobie, że skuteczne oszczędzanie nie jest warunkowane jedynie wysokością uzyskiwanych dochodów - zależy także od wielu innych czynników, m.in. psychologicznych. Kluczem do uniknięcia najczęściej popełnianych błędów jest sporządzenie dobrego planu, regularne oszczędzanie dopasowane do naszych potrzeb i możliwości.