• Informacje na temat:

  jak dobrze zainwestować pieniądze

Artykuły na temat: jak dobrze zainwestować pieniądze
 • Ludzie, którzy dbają o swój rozwój ekonomiczny, czytają, pytają, poszerzają swoją wiedzę. Nie ulegają promocjom i namowom sprzedawców! Mają przemyślane wydatki. Wówczas potrafią lepiej zarządzać domowym budżetem. Jeśli pieniądze się ciebie nie trzymają i uważasz, że to się już nigdy nie zmieni - zmień sposób myślenia, a zaczniesz je przyciągać!

 • Jak zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka?

  Niedawno uruchomiony program "Rodzina 500 plus" pokazał nie tylko, jak ważna jest pomoc rodzinom, ale wielu rodzicom otworzył oczy na sprawę zadbania o finansową przyszłość dziecka. Podpowiadamy, jak dobrze ulokować te pieniądze.

 • ...życia. A zostałam bez męża, emerytury i dzieci, które by mi pomogły. Byłam przerażona. Jadwiga sprzedała udziały w zakładzie wspólnikowi męża. Pieniądze postanowiła zainwestować. Spotkany na imieninach(...). I ewentualnie na rodzinę. – Mój syn Czarek przekonał mnie, że pora zatroszczyć się o własną przyszłość. Im prędzej, tym lepiej. Ani się obejrzę, jak trzeba będzie skombinować sobie emeryturę. Bo na...

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Jeśli masz nadwyżkę pieniędzy i chcesz je zainwestować, poradź się profesjonalnego doradcy. Pamiętaj, że między finansowym a inwestycyjnym jest kolosalna różnica.

 • Zainwestuj w kamienicę

  Od około 10 lat trwa boom na inwestycje w kamienice. Potencjał tego typu nieruchomości odkryli zarówno deweloperzy jak i inwestorzy prywatni. Ci drudzy szukają okazji cenowych w postaci tanich mieszkań - często do remontu. Ci pierwsi remontują zabytkowe obiekty z myślą o biurach czy apartamentach.

 • Bezpłatne studia - największa niesprawiedliwość XXI wieku

  Absolwenci, którzy wyjeżdżają z kraju od razu po studiach, powinni zwracać pieniądze za swoje kształcenie.

 • Kapitalni.org: Polacy korzystający z 500+ nie zamierza zainwestować w obligacje Skarbu Państwa

  Obligacje emitowane wyłącznie dla beneficjentów rządowego programu miały ich zachęcić do długoterminowego oszczędzania, jednak na razie dodatkowe wpływy zaspokajają przede wszystkim bieżące potrzeby - wynika z badania przeprowadzonego przez Ipsos dla platformy edukacyjnej Kapitalni.org.

 • Praca dla każdego. Byle tanio! Kwalifikacje bez znaczenia?

  Rynek pracownika daje się we znaki. Jak wynika z raportu firmy Work Service, co trzeci pracodawca ma problem ze znalezieniem pracownika. Coraz częściej bywa, że oczekiwania finansowe kandydatów przewyższają ustalony koszt. A w takiej sytuacji pracodawcy idą często na kompromis. Wolą nie zwiększać budżetu na kogoś o wytyczonych kompetencjach, lecz zapłacić mniej i obniżyć oczekiwania.

 • Umiemy wykorzystywać unijne pieniądze

  Giełda Papierów Wartościowych we współpracy z marszałkami województw, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych, Bankiem PKO BP, Bankiem Gospodarstwa Krajowego i Polskimi Inwestycjami Rozwojowymi rozpoczęła cykl 16 spotkań regionalnych w największych polskich miastach.