• Informacje na temat:

  jak dokupić internet w cyfrowym polsacie

Artykuły na temat: jak dokupić internet w cyfrowym polsacie
 • Agresywny ruch Cyfrowego Polsatu

  Cyfrowy Polsat kupił za 24,6 mln zł 45 proc. udziałów w spółce posiadającej trzeciego pod względem wielkości dystrybutora usług telefonii mobilnej w Polsce - mPunkt.

 • Cyfrowa rewolucja u bram Polski

  Już 31 lipca tego roku 87 procent Polaków będzie mogło odbierać naziemną telewizję cyfrową. Dwa lata później wyłączone zostaną nadajniki analogowe. To z jednej strony koniec, a z drugiej początek pewnej ery. Telewizyjna rewolucja w Polsce wreszcie rozkręca się na dobre...

 • "Korzystając z uprawnień wynikających z umowy, Polkomtel S.A. w dniu 21 grudnia br. wypowiedział mPunkt Polska S.A. Umowę Agencyjną z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia" - podano w komunikacie.

 • Od 9 czerwca klienci usług telewizyjnych TP będą mogli korzystać z pakietów telewizji n zawierających aż 27 kanałów nadawanych w jakości High Definition, a klienci telewizji n zyskają dostęp do szybkiego Internetu Grupy TP. To kolejny efekt podpisanej w październiku 2010 umowy ramowej pomiędzy Grupą TP i Grupą TVN.

 • Stara telewizja umiera, niech żyje nowa

  Gdy 8 czerwca stutysięczny tłum w strefie kibica w centrum Warszawy skakał z radości po golu strzelonym przez Roberta Lewandowskiego w meczu Polski z Grecją, nie wszyscy poderwali się do góry. Na placu można było dostrzec charakterystyczne grupki kibiców, wpatrzonych nie w telebimy, ale w ekrany swoich komórek czy tabletów. Pojawili się w tłumie, by poczuć atmosferę piłkarskiego święta, ale wiedzieli, że najwięcej zobaczą oglądając grę na własnych urządzeniach.