• Informacje na temat:

  jak dostac dofinansowanie na wlasny biznes

Artykuły na temat: jak dostac dofinansowanie na wlasny biznes
 • ...pożyczek i wysokość rat fundusze ustalają indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności oraz biznesplan. Czy jeszcze na jakąś pomoc można liczyć – ulgi w składkach, podatkach? Tak, są ulgi(...) Własna firma: skąd dofinansowanie? Dla wielu bezrobotnych zarejestrowanie działalności to konieczność. Ale gdzie można uzyskać na to środki? Najpierw...

 • Przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie finansowe i porady ekspertów. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadza innowacyjne rozwiązania dla biznesu. O dofinansowanie mogą starać się mikroprzedsiębiorstwa i małe firmy.

 • Gdy niepełnosprawny chce założyć własną firmę

  Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną i masz pomysł na własny biznes, możesz liczyć na kilka źródeł wsparcia finansowego. Pierwsze z nich to dotacja od Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) – wypłacana za pośrednictwem starosty.

 • NCBiR zdecydowało się dofinansować procedurę objęcia ochroną patentową systemu rozgrywki opracowanej przez Bloober Team. Unikatowa technologia zostanie wykorzystana w projekcie Medium™. Spółka otrzyma niespełna 400 tys. zł, co stanowi 79 proc. kosztów kwalifikowanych.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Młodych firm z własnym pomysłem na biznes są tysiące. Garstka odniesie sukces. Ale wszystkie mają wnieść ideę innowacyjności do naszej gospodarki.

 • Nauczyciele niezbyt chętni do zdobywania nowych zawodów

  ..., pytają np. co będzie gdy złamią nogę, a czy gdy umrą rodzina będzie musiała coś płacić w związku z dofinansowaniem im biznesu - przyznała PAP jedna z osób pracująca ze zwalnianymi nauczycielami(...)Nauczyciele i pracownicy oświaty (np. woźne czy kucharki) są zwalniani ze szkół - jak wyjaśnia na swoich stronach internetowych Ministerstwo Edukacji Narodowej - z powodu demografii i spadku liczby...

 • Chce kupić polskie kopalnie, ale nie ma za co

  Węglokoks dostał zadanie kupna naszych kopalń i ratowania górnictwa, lecz nie ma na to pieniędzy.

 • Inwestycja w ludzi, czyli wakacje na koszt pracodawcy

  Wczasy organizowane we własnym zakresie pozwalają pracownikom lepiej dostosować sposób wypoczynku do swoich preferencji i potrzeb. Co więcej, zgodnie z ustawą o ZFŚS z 4 marca 1994 r., dodatkowe pieniądze można dostać zarówno na wakacje spędzone w kraju, jak i za granicą.

 • Ostatnia chwila na 26 tysięcy dopłaty do mieszkania

  "Mieszkanie dla młodych". Środki najpewniej skończą się w ciągu kilku - kilkunastu dni, dlatego warto jeszcze w tym roku zadbać o formalności - radzi Open Finance. Dofinansowanie otrzyma nawet 15 tysięcy osób.