• Informacje na temat:

  jak grać

Artykuły na temat: jak grać
 • Jak kierować swoim kierownikiem?

  Niestety, nie możemy wybierać sobie szefa. Ale nawet gdy mamy zupełnie inny charakter niż on, musimy się jakoś dogadać. Na przykład wybierając odpowiednią strategię. Zobacz, jak sobie poradzić z czterema typami przełożonych. Nie musisz być bezbronna wobec trudnego szefa lub szefowej. Oceń sytuację i zastosuj właściwą metodę.

 • Jak grać na rynkach finansowych

  Pierwszą kluczową kwestią jest zdobycie odpowiedniego zasobu niezbędnej wiedzy na temat funkcjonowania rynków i kształtowania się cen. Musimy też zdawać sobie sprawę, że na rynkach zawsze jest ryzyko poniesienia straty.

 • Oszczędzanie zaczyna się w głowie Amerykański psycholog, Philip Zimbardo twierdzi, że to, jak postrzegamy czas, ma wpływ na nasze decyzje, także te o oszczędzaniu. Jeśli żyjemy(...)”. Największe szanse mają ci, którzy myślą o przyszłości i starannie planują swoje życie – im oszczędzanie przychodzi tak łatwo jak oddychanie. Łatwiej osiągnąć bliski cel Jeśli chcesz odłożyć pieniądze...

 • Kiedy w Polsce będzie można legalnie grać w pokera?

  - Kiedy w Polsce będzie można legalnie grać w pokera sportowego - pytał w środę szefa Służby Celnej Jacka Kapicę senator Marek Borowski. Okazją było zajęcie się przez Senat nowelizacją ustawy o grach hazardowych.

 • Jak nie dać się oszukać akwizytorom

  ...”. Liczą, że podejmiemy błyskawiczną decyzję o zakupie. Potrafią być naprawdę przekonujący, bo są do tego specjalnie szkoleni. Wiedzą jak manipulować, grać na uczuciach i poczuciu wdzięczności za to, że dostaliśmy od nich jakiś drobiazg w prezencie.

 • Jak być bogatym? Część druga

  W pierwszej części omówiliśmy siłę procentu składanego. Przy rocznej stopie zwrotu na poziomie 15% i 20% efekty długoterminowego oszczędzania są spektakularne. W tej części analizy postaram się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób osiągnąć sukces na rynku w długim (wieloletnim terminie). Konieczna jest oczywiście cierpliwość, systematyczność i ogromna dyscyplina.

 • Jak nie dać się oszukać sprzedawcy: Rady dla seniorów

  ...prezentacjach w hotelach, sanatoriach, podczas pielgrzymek czy wycieczek. Sprzedawcy potrafią być naprawdę przekonujący, bo są do tego specjalnie szkoleni. Wiedzą jak manipulować, grać na uczuciach, poczuciu(...) trzeba było zapłacić 4 tys. zł. Identyczna pościel w sklepie kosztuje 400-500 zł. Na szczęście, jeśli ktoś się zdecyduje na tak drogi zakup, może z niego zrezygnować w ciągu 10 dni (jak to zrobić...

 • Jak sprawdzić, czy mogę podpiąć się do światłowodu?

  Szklane włókno coraz gęstszą siatką oplata polskie miasta i powoli zaczyna docierać do małych miejscowości. Jak podprowadzić szybki internet do swojego mieszkania?

 • ...w których seniorzy tracą oszczędności całego życia nadal zdarzają się często. Dlatego koniecznie przestrzegajmy przed nimi bliskie nam osoby – rodziców, dziadków, wujków… Jak zazwyczaj wygląda próba(...) potrafią doskonale grać na emocjach – podczas rozmowy szlochają, płaczą, mówią łamiącym się ze zdenerwowania głosem. Niech nas to nie zwiedzie. Oto konkretny przykład 60-letniej mieszkanki Bydgoszczy...

 • Jak być bogatym? cz. 3 Gra bez ryzyka

  Charakteryzujące się niewielkim ryzykiem i dużą stopą zwrotu jak również omówimy sposoby gry pod dywidendy i wybór spółek najsilniejszych i najsłabszych na danym rynku czy w danej branży, aby dodatkowo zmniejszyć ryzyko i zbliżyć się do idei arbitrażu czyli gry bez ryzyka.