• Informacje na temat:

  jak kogoś odnaleźć

Artykuły na temat: jak kogoś odnaleźć
 • Silisz się na uśmiech, milczysz, przytakujesz. Takie zachowanie za każdym razem, gdy powstanie jakaś konfliktowa sytuacja (a tych przecież nie da się uniknąć), może świadczyć o tym, że masz do siebie zbyt mało zaufania.

 • Przemysław Gdański, wiceprezes mBanku, dla Interii: Na rynku zostanie kilka wiodących banków

  - Obciążenia fiskalne dla wybranych branż nie są do końca fair - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Gdański, wiceprezes mBanku. Jego zdaniem segment bankowy w Polsce będzie podlegać istotnym zmianom, które dodatkowo spotęguje podatek bankowy. - Dzisiaj działa w Polsce prawie 40 banków komercyjnych, nie licząc spółdzielczych. To za wiele. Trudno mi uwierzyć, że przy tym poziomie konkurencji, rozwoju bazy produktowej, inwestycjach w technologię, bank który jest mały - będzie w stanie nadążać...

 • ...ci przykro i czujesz się odepchnięta? Niesłusznie! Pamiętaj, że choć awans jest powodem do dumy, wiąże się też ze stresem. Koleżanka próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Czeka ją przecież więcej(...) urażona, bo ona nie proponuje już wspólnych obiadów, spróbuj postawić się na jej miejscu. Gdybyś była szefową, zależałoby ci, żeby otoczenie nie uznało, że faworyzujesz kogoś z działu, prawda? Wyobraź...

 • Jak kupować akcje

  Na kursach dla maklerów i doradców inwestycyjnych główną uwagę poświęca się finansowym aspektom giełdy i inwestycji, mnoży się wzory i reguły matematyczne, które mają być drogą do kariery w świecie inwestycji.

 • Jak stworzyć "dream team"...

  Łatwiej tu coś zepsuć, niż naprawić, ale pokusa zmian jest wyjątkowo silna, bo kto nie chciałby sprzedawać więcej? Podpatrując najlepszych, podpowiadamy więc, jak z powodzeniem budować sprawne i skuteczne działy handlowe.

 • Jak działa mafia na prowincji?

  Mechanizm kupowania wyborów jest dziecinnie prosty. Kluczowe są trzy czynniki: po pierwsze - pieniądze, po drugie - dostęp do danych; po trzecie - przestępcze struktury.

 • Co może ci ułatwić wzięcie pożyczki, a co sprawi, że stracisz na nią szansę? Podpowiadamy, w jaki sposób odnaleźć się w gąszczu bankowych przepisów i na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę. Tekst: Ewa Czaderska...

 • Klient, udając się do biura rachunkowego, powinien - przed podjęciem decyzji, czy powierzyć księgowemu swoje finanse - zapytać najpierw, czy ten posiada odpowiednią polisę ubezpieczenia OC. Jeśli nie, klient staje przed poważnym wyborem: albo ryzykuje, albo idzie z PIT -em do kogoś, kto taką polisę posiada.

 • Prowadzą w rankingu 100 najbardziej pożądanych pracodawców. Jednak to o nich mówi się, że traktują ludzi przedmiotowo, zużywają i wypluwają. Jak to jest, że praca w korporacji może być jednocześnie spełnieniem marzeń i przekleństwem? Z Izabelą Kielczyk, psychoterapeutką ludzi biznesu, rozmawia Magdalena Jankowska...

 • Początek końca bez końca

  Co jakiś czas jesteśmy uroczyście zapewniani przez kogoś znaczącego, że właśnie zaczyna się początek końca kryzysu na globalnym rynku kredytowym. Po czym następuje kolejne osunięcie się rynku. Poszukiwanie twardego dna trwa już ponad rok. I wiele wskazuje na to, że jakiś czas jeszcze potrwa.