• Informacje na temat:

  jak kupić akcje przez internet

Artykuły na temat: jak kupić akcje przez internet
 • Instytucją uprawnioną do dystrybucji obligacji skarbowych jest PKO Bank Polski. Papiery dłużne możemy więc kupić w ponad tysiącu placówek...

 • Blisko co trzeci Polak wskazuje, że najlepszym okresem na zakup prezentów świątecznych jest koniec listopada - wynika z badania przygotowanego przez Ipsos dla Kapitalni.org. Warto zauważyć, że to właśnie w tym czasie odbywają się akcje promocyjne typu Black Friday (w tym roku 24 listopada) czy Cyber Monday, które zyskują na popularności także w naszym kraju. Przeszło co drugi z nas deklaruje, że

 • Wyjeżdżam z mężem i znajomymi w drugiej połowie sierpnia na południe Europy. Wszystko sami zorganizowaliśmy. Zastanawiamy się, jaką kupić polisę turystyczną. Czy rzeczywiście jest niezbędna, skoro każdy będzie miał kartę ubezpieczenia zdrowotnego z NFZ? Anna z Zambrowa...

 • Alibaba - największa na świecie maszynka do robienia pieniędzy

  Alibaba to założona przez Jacka Ma w 1999 r. najpotężniejsza obecnie chińska spółka działająca w obszarze handlu internetowego. Zdaniem agencji Bloomberg, po udanej ofercie Alibaba może stać się(...) marki, jak IBM, Oracle, Samsung czy Facebook.

 • ...„Wybrać ZUS czy OFE? A może kupić złoto? Chyba lepsza byłaby lokata w banku! Tylko skąd pewność, że bank nie padnie...?” – takie pytania zadaje sobie wielu Polaków, którzy martwią się o finansową przyszłość.

 • Sprzedaż biletów na Pendolino. Brak możliwości zakupu przez internet i w automatach, problemy także w kasach

  W nocy z soboty na niedzielę rozpoczęła się sprzedaż biletów na Pendolino. Biletów nie można było kupić przez internet oraz w automatach biletowych. PKP Intercity potwierdza, że w Szczecinie pojawił się również problem z zakupem biletów w kasach stacjonarnych.

 • Jak wygląda majątek przeciętnego sędziego? Żyje godnie, ale bez przepychu

  ...nie mają też skłonności do ryzyka. Pojedynczy posiadają akcje spółek. Tylko jeden z nich ma ich duży pakiet. W tym papiery wyemitowane przez Telewizję Republika. W Sądzie Najwyższym występuje jednak(...) zm.) i prawa o ustroju sądów powszechnych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 2062 ze zm.) w nowym brzmieniu się zastosował. Stąd od piątku wiemy już, w jakich warunkach mieszkają sędziowie, czym jeżdżą oraz...

 • Inwestowanie w antyki to nie jest wcale łatwa sprawa

  Kupić piękny przedmiot z historią, który przez lata będzie ozdobą mieszkania, a gdy przyjdzie czas zbyć go z zyskiem - oto marzenie każdego inwestora. Jednak lokowanie kapitału w antykach nie jest takie łatwe, jak się wydaje.

 • Zewsząd jesteśmy bombardowani reklamami i promocjami. Sklepy stosują też różne chwyty, by przyciągnąć klientów. Sprawdź, co naprawdę się opłaca, a czego unikać i jak zaoszczędzić i nie dać się nabrać na triki sprzedawców.

 • Piechociński: PiS kupił ludzi za 500 zł, a to jest 266 puszek piwa

  Na miejscu Mateusza Morawieckiego byłbym bardziej ostrożny w tym, co mówi. Mówi się o frankach, o ludziach, którzy wzięli kredyty, o bankach transferujących polskie pieniądze. Pytam się, czy jego bank nie transferował pieniędzy? Czy robił to zgodnie z prawem, czy nie?