• Informacje na temat:

  jak mozna dostac dotacje z unii

Artykuły na temat: jak mozna dostac dotacje z unii
 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Pożyczka unijna lepiej posłuży biznesowi niż dotacja

  Pożyczki z Unii ruszyły pełną parą w piętnastu województwach.

 • ...starać i jakie insty tucje ją przyznają. Dofinansowanie z urzędu pracy O pieniądze na założenie firmy w urzędzie pracy mogą się ubiegać osoby zarejestrowane jako bezrobotne. Pod warunkiem że w ciągu(...) pracy. Jeśli zostanie oceniony pozytywnie, będziemy skierowani na kurs dotyczący prowadzenia działalności gospodarczej. Pieniądze otrzymamy dopiero po jego ukończeniu z wynikiem pozytywnym. Dotacje...

 • Ustawy o innowacyjności, odbiurokratyzowanie uczelni, doktoraty przemysłowo-wdrożeniowe plus wsparcie finansowe mają pobudzić innowacyjność polskiej gospodarki. I polepszyć współpracę uczelnie-firmy.

 • ...przysługuje zaś osobom, które przepracowały co najmniej 20 lat. Wysokość kwot zasiłku dla bezrobotnych – poniżej. Na jak długo zasiłek? Zasiłek można pobierać od 6 do 12 miesięcy. Od czego to zależy? Od tego, jak duże jest bezrobocie na terenie, gdzie mieszkamy (tzw. stopa bezrobocia). W województwach, gdzie jest duże bezrobocie, np. w warmińsko-mazurskim, zasiłek można dostać do 12 miesięcy. Jeśli...

 • Unijne pożyczki dla przedsiębiorców, czyli nowa dźwignia biznesu

  Niskie oprocentowanie, brak opłat i prowizji oraz wszelkich dodatkowych kosztów, długi termin spłaty, elastyczne cele, na jakie można przeznaczyć pieniądze - to zalety unijnych pożyczek.

 • ​Pracujący biedni: Harują, ale zarabiają grosze. Jest ich w Polsce coraz więcej

  Na stanie się biednym pracującym narażeni są dziś wszyscy. Seniorzy (45+) z przyczyn oczywistych. Młodzi - zarówno ci po studiach, jak i w trakcie edukacji - też jak najbardziej. Bo to, co dziś oferuje im rynek pracy, to najczęściej śmieciowe posady w usługach, zwykle gastronomii i call centers.

 • KE mniejszy budżet na rolnictwo, cięcia dotkną też Polskę

  Prawie 19 miliardów euro przewidziała Komisja Europejska na dopłaty bezpośrednie dla polskich rolników w nowym, unijnym budżecie. Natomiast na rozwój obszarów wiejskich ma być przeznaczonych około ośmiu miliardów euro.To oznacza prawie 6-miliardowe cięcia w rolnictwie w porównaniu z obecnym budżetem. Pula dopłat bezpośrednich dla polskich rolników to 21,2 mld euro czyli ok. 1 proc. mniej niż w obecnym budżecie. W przypadku programu rozwoju obszarów wiejskich dostaniemy o 25 proc. mniej.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  ...jestem. Kocham wszystkich ludzi w Polsce - zastrzega redemptorysta po tym, jak kończy przypowieść o narodowościach: Jeden Żyd jest tak inteligentny, że sprzeda 15 katolików. Jeden Grek ma tyle sprytu, że(...) studio za 8 mln zł. Z osobnymi reżyserkami dla dźwięku i obrazu. Najlepszy sprzęt na świecie!", "Restauracja, klub fitness, bilard. Tu jest prawie jak w Mariotcie, cudownie!" - argumenty przyszłych...

 • Teraz prezes weźmie prywatne media. Ekspert: Francuskie rozwiązania w Polsce skończyłyby się chaosem

  Po tym, jak udało się podporządkować TVP i Polskie Radio, w PiS rośnie apetyt na pacyfikację komercyjnej części rynku. Orężem w ograniczeniu niezależności mają być radykalne przepisy antykoncentracyjne.