• Informacje na temat:

  jak można zablokować niechciane strony

Artykuły na temat: jak można zablokować niechciane strony
 • ...tylko do płacenia w sieci. Nie ma bowiem ani paska magnetycznego, ani czipa. Tymczasem kartą przedpłaconą można płacić zarówno w zwykłych sklepach, jak i dokonywać wypłat gotówki z bankomatów(...), warto sprawdzić czy nasz bank umożliwia ustawienie oddzielnego limitu bezpieczeństwa dla transakcji internetowych. Jeśli tak, to najlepiej ustawić taki limit na 0 zł, czyli zablokować możliwość...

 • Nowe narzędzie walki z oszustami: KNF zablokuje dostęp do strony internetowej

  Blokowanie dostępu do internetowych stron podmiotów, które w ocenie Komisji Nadzoru Finansowego łamią prawo. Taka regulacja znajduje się w projekcie nowelizacji ustawy o nadzorze, który leży na biurku ministra finansów.

 • Rząd ci pomoże, jak nie będziesz zwalniać

  Fundamentem działań antykryzysowych mają być inwestycje. Jednak rząd nie może już, tak jak było w 2009 r., liczyć przede wszystkim na środki unijne. Dlatego teraz głównym źródłem pieniędzy ma być(...) nadwyżka prywatyzacyjna. - To pula akcji, której zbycie nie pozbawi Skarbu Państwa kontroli nad spółką - tłumaczy Magdalena Kobos z resortu skarbu. Ile akcji państwowych spółek będzie można sprzedać...

 • Prawie tysiąc nielegalnie działających internetowych domen hazardowych zablokowali ich dostawcy na wniosek urzędników Ministerstwa Finansów. Blokowanie takich stron od lipca umożliwia znowelizowana ustawa hazardowa. Obecnie w rejestrze wpisano 978 adresów.

 • Francuski pracodawca kocha Macrona za walkę z hydraulikiem

  Polskie firmy solą w oku przedsiębiorców znad Sekwany i z krajów Beneluksu? Sprawdziliśmy, jak naprawdę postrzegają oni naszych pracowników.

 • Polska blokada Nord Stream 2. Można zatrzymać rosyjski gaz w drodze do Niemiec

  Gabinet Mateusza Morawieckiego chce zbudować regionalną koalicję, by nie dopuścić do budowy kontrowersyjnego gazociągu. Koalicja na rzecz blokady budowy gazociągu Nord Stream 2, nie powinna składać się tylko z Polski i Ukrainy. Inne kraje basenu Morza Bałtyckiego mogą się chcieć przyłączyć.

 • Wydawać czy odkładać? Kiedy jest najlepszy moment na zmiany w domowym budżecie? Co zrobić, by uchronić starsze osoby przed oszustami finansowymi? Wojciech Szeląg, dziennikarz ekonomiczny Polsat News, wyjaśnia, jak mądrze gospodarować naszymi pieniędzmi.

 • Jak likwidacja użytkowania wieczystego wpłynie na rynek mieszkań?

  Jak nowe przepisy gruntowe wpłyną na rynek mieszkaniowy? Czy zdaniem deweloperów planowane przekształcenie użytkowania wieczystego we własność może spowodować podwyżkę cen ziemi i mieszkań? Serwis nieruchomości Dompress.pl prezentuje wyniki sondy.

 • Czy prywatność w dobie Facebooka jest możliwa? Sprawdź, jak ją chronić i co zrobić, gdy ktoś ją narusza.

 • - Zablokowanie na piątkowym posiedzeniu unijnych ministrów finansów projektu ws. niższego podatku na e-publikacje oraz odwróconego podatku VAT jest niekorzystne dla Polski. Wicepremier, minister finansów Mateusz Morawiecki liczy jednak na szybkie porozumienie.