• Informacje na temat:

  jak najlepiej zainwestować pieniądze

Artykuły na temat: jak najlepiej zainwestować pieniądze
 • Zarabiam niewiele, ale chcę co miesiąc odkładać 100–150 zł. W co najlepiej zainwestować te pieniądze, by pomimo małych kwot, coś zaoszczędzić? Czy poszukać korzystnej lokaty? - pyta 45-letnia Ewa ze Szczytna.

 • Statystyczny Polak zarabia około 3 tys. złotych netto miesięcznie. Raczej nie posiada większych oszczędności, a często równocześnie spłaca kredyt, np. mieszkaniowy. Łatwo sobie wyobrazić, jak bardzo(...) - wielomilionowa fortuna nie zawróciłaby nam w głowie. Pieniądze przeznaczylibyśmy na inwestycje, pomoc rodzinie i spłatę długów.

 • Praca w wakacje: Jak dorobić, mając "naście" lat?

  ...uda się w trakcie wakacji zarobić na realizację choćby niektórych marzeń. Nie tylko nastolatki... W co najlepiej zainwestować zarobione pieniądze? Na przykład w rozkręcenie własnego biznesu. Na(...) radca Witkowski. Co można zrobić, aby zarobić? Na zarabianie w wakacje najczęściej decydują się właśnie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, a więc osoby w wieku 16-19 lat. Jakie zajęcia są wśród...

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • ...życia. A zostałam bez męża, emerytury i dzieci, które by mi pomogły. Byłam przerażona. Jadwiga sprzedała udziały w zakładzie wspólnikowi męża. Pieniądze postanowiła zainwestować. Spotkany na imieninach(...) kapitałowego, niosących zarówno możliwości pomnożenia oszczędności, jak i ryzyko ich straty. Jak je zminimalizować? Najlepiej zasięgając opinii niezależnego eksperta od finansów. Informacja, którą...

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Chcielibyśmy oszczędzać, ale niestety tego nie robimy. Mniej niż co dziesiąty Polak deklaruje, że odkłada pieniądze regularnie, a co trzeci przyznaje, że robi to raz na pewien czas. Bardzo niewiele osób oszczędza na przyszłą emeryturę.

 • Polska Grupa Maspex zainwestowała 500 mln złotych w rozwój

  Grupa Maspex zrealizowała program inwestycyjny - objął on rozbudowę zakładów, automatyzację centrów logistycznych, a także większe przetwórstwo owoców i warzyw - co jest dedykowane otoczeniu rolnemu, firmom i grupom produkcyjnym, z którymi Maspex współpracuje w zakresie dostawy produktów.

 • ...1 Pomysłów Nie ubezpieczaj wszystkiego Aby nie przepłacać za polisę, najlepiej wybrać opcję „na pierwsze ryzyko”. Polega ona na tym, że np. od kradzieży ubezpieczamy nie całe(...) niepotrzebnie wydamy pieniądze. Jeśli mieszkamy w bloku na piątym piętrze, to powódź nam nie zagraża. Ale od kradzieży z włamaniem, pożaru oraz zalania sąsiada powinniśmy się koniecznie ubezpieczyć. Szukaj...

 • Niby oszczędzamy systematycznie, ale zgromadzonego kapitału nam nie przybywa. To problem, jaki ma wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z oszczędzaniem. Nawet pieniądze gromadzone latami można bardzo szybko stracić. Czasami wystarczy jedna nieprzemyślana decyzja, ostrzegają eksperci.