• Informacje na temat:

  jak namierzyć telefon

Artykuły na temat: jak namierzyć telefon
 • Stalking i trolling - nowe zagrożenia

  Stalking i trolling zatruwają życie, zarówno osobom znanym, jak i zwykłym kobietom. Prześladowcami mogą być ekspartnerzy albo ktoś, kogo nie znamy.

 • Małe, latające oko Wielkiego Brata

  Słynny, amerykański dron wojskowy MQ-1 Predator jest tak zautomatyzowany że potrafi zupełnie samodzielnie wyśledzić cel, zakwalifikować go jako wrogi, a następnie podjąć decyzję o jego likwidacji. W praktyce, tę ostatnią decyzję wciąż jeszcze podejmuje człowiek, ale dzieje się tak wyłącznie z uwagi na względy natury etycznej.

 • Uwaga na fałszywe oferty z Niemiec!

  Przestrzegamy przed naciągaczem podszywającym się pod znane niemieckie koncerny. W ogłoszeniach publikowanych w internecie mężczyzna oferuje atrakcyjną pracę w zakładach takich producentów jak: Adidas, Milka, Hochland czy Lindt.

 • Nasilenie kontroli hazardowych. Sprawdzono już ponad 3 tys. lokali

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z policjantami przeprowadzili operację masowych kontroli lokali, w których urządzano gry hazardowe. Dotarli do 3 tys. lokali, zatrzymali 450 automatów do gier - poinformował resort finansów.

 • Znaleźć pracę przy pomocy Twittera

  ...decyzji napisał na Twitterze i dołączył link do blogu zawodowego, na którym pisał o tym, jakiego typu pracy szuka. Odpowiedziano na jej wpis w ciągu kilku dni. A dokładnie - jego znajomy przesłał go swojemu szefowi. Na zdjęciach: Znaleźć pracę przy pomocy Twittera 7 najważniejszych rzeczy, by znaleźć pracę Osiem wskazówek, jak dostać się na rozmowę kwalifikacyjną i zdobyć pracę...

 • Rafalska: Od 2019 roku z Karty Dużej Rodziny może skorzystać 600 tys. rodzin więcej

  Od Nowego Roku Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzicom co najmniej trójki dzieci bez względu na wiek dzieci; dzięki temu, ze zniżek będzie mogło skorzystać blisko 600 tys. rodzin więcej - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 • Nie czekaj aż cię złowią

  .... Rozłucki, jak na powszechnie rozpoznawalnego menedżera przystało, ze znalezieniem pracy nie miał kłopotu. Dzisiaj "szuka" go ona tak często, że bywa, iż to on z braku czasu musi rezygnować(...) co z tymi, których wiedza oraz umiejętności są w miarę standardowe? Cóż, okazuje się, że ich sytuacja coraz częściej podobna jest do tej, w jakiej znajdują się znani z pierwszych stron gazet prezesi...

 • Polacy narażeni na oszustwa! Nieuczciwi sprzedawcy nie próżnują

  Co roku około 40 tys. seniorów pada ofiarą przestępstwa. To ich najczęściej dotyczą manipulacje nieuczciwych sprzedawców.

 • Mł. insp. Mariusz Lenczewski, dyrektor biura do walki z cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji: Podstawowym wyzwaniem jest znalezienie sposobu na opanowanie darknetu. Wymaga to wdrożenia nowych metod pracy policji.

 • Dokręcanie śruby przed wejściem konfiskaty. Śledczy sięgną po majątki

  Szefostwo prokuratury naciska na śledczych, aby w każdej sprawie zabezpieczali majątek podejrzanych. A jeśli tego nie zrobią, mają się wytłumaczyć przed przełożonymi.