• Informacje na temat:

  jak namierzyć telefon

Artykuły na temat: jak namierzyć telefon
 • Stalking i trolling - nowe zagrożenia

  Stalking i trolling zatruwają życie, zarówno osobom znanym, jak i zwykłym kobietom. Prześladowcami mogą być ekspartnerzy albo ktoś, kogo nie znamy.

 • Małe, latające oko Wielkiego Brata

  Słynny, amerykański dron wojskowy MQ-1 Predator jest tak zautomatyzowany że potrafi zupełnie samodzielnie wyśledzić cel, zakwalifikować go jako wrogi, a następnie podjąć decyzję o jego likwidacji. W praktyce, tę ostatnią decyzję wciąż jeszcze podejmuje człowiek, ale dzieje się tak wyłącznie z uwagi na względy natury etycznej.

 • Uwaga na fałszywe oferty z Niemiec!

  Przestrzegamy przed naciągaczem podszywającym się pod znane niemieckie koncerny. W ogłoszeniach publikowanych w internecie mężczyzna oferuje atrakcyjną pracę w zakładach takich producentów jak: Adidas, Milka, Hochland czy Lindt.

 • Nasilenie kontroli hazardowych. Sprawdzono już ponad 3 tys. lokali

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z policjantami przeprowadzili operację masowych kontroli lokali, w których urządzano gry hazardowe. Dotarli do 3 tys. lokali, zatrzymali 450 automatów do gier - poinformował resort finansów.

 • Znaleźć pracę przy pomocy Twittera

  ...decyzji napisał na Twitterze i dołączył link do blogu zawodowego, na którym pisał o tym, jakiego typu pracy szuka. Odpowiedziano na jej wpis w ciągu kilku dni. A dokładnie - jego znajomy przesłał go swojemu szefowi. Na zdjęciach: Znaleźć pracę przy pomocy Twittera 7 najważniejszych rzeczy, by znaleźć pracę Osiem wskazówek, jak dostać się na rozmowę kwalifikacyjną i zdobyć pracę...

 • Dokręcanie śruby przed wejściem konfiskaty. Śledczy sięgną po majątki

  Szefostwo prokuratury naciska na śledczych, aby w każdej sprawie zabezpieczali majątek podejrzanych. A jeśli tego nie zrobią, mają się wytłumaczyć przed przełożonymi.

 • Nie czekaj aż cię złowią

  .... Rozłucki, jak na powszechnie rozpoznawalnego menedżera przystało, ze znalezieniem pracy nie miał kłopotu. Dzisiaj "szuka" go ona tak często, że bywa, iż to on z braku czasu musi rezygnować(...) co z tymi, których wiedza oraz umiejętności są w miarę standardowe? Cóż, okazuje się, że ich sytuacja coraz częściej podobna jest do tej, w jakiej znajdują się znani z pierwszych stron gazet prezesi...

 • Prepaid nie zapewnia poufności rozmów - to mit!

  Wszyscy wiemy, że milczenie jest złotem, ale prowadzenie działalności gospodarczej wymusza, aby czasami rozmawiać o kwestiach poufnych za pomocą powszechnie dostępnych sieci komunikacji, takich jak telefony komórkowe. Czy takie rozmowy można prowadzić w bezpieczny sposób?

 • Tropienie aukcyjnego oszusta

  Rośnie liczba przestępstw internetowych. Tylko w ubiegłym roku policja wykryła ponad 1500 tego rodzaju zdarzeń. Większość z nich to różnego rodzaju oszustwa i wyłudzenia na aukcjach internetowych, których ofiarami padają naiwni użytkownicy.

 • Policja zamontowała na naszych drogach ponad setkę fotoradarów. Niestety, fotografie drogowych wykroczeń coraz częściej wysyłane są właścicielom pojazdów po ponad trzydziestu dniach od daty ich wywołania. Zamiast mandatu, od razu dostajemy więc wezwanie do sądu.