• Informacje na temat:

  jak napisać biznes plan

Artykuły na temat: jak napisać biznes plan
 • ...pożyczek i wysokość rat fundusze ustalają indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności oraz biznesplan. Czy jeszcze na jakąś pomoc można liczyć – ulgi w składkach, podatkach? Tak, są ulgi(...) taka osoba musi podjąć decyzję, czym chce się zająć. Kolejny krok to przygotowanie biznesplanu. Jest on niezbędny zawsze, gdy chcemy starać się o dotacje: z urzędu pracy, z funduszy pożyczkowych, czy...

 • Rzecznik Przedsiębiorców na horyzoncie?

  Powołanie strażnika praw przedsiębiorców - m.in. naruszanych podczas kontroli podatkowej - to kolejny punkt pakietu "Konstytucji Biznesu". Pytanie, czy do powołania w końcu dojdzie, gdyż Sejm już raz odrzucił pomysł rzecznika biznesu, niespełna rok temu.

 • Irlandia - kasa na własny biznes

  .... Specjaliści pomogą ci również napisać biznes plan. Działa także program soft support, składający się z dwóch modułów: szkolenia (training) i doradztwa (mentoring). Te pierwsze są organizowane by wyjść(...) własnego firmy. By otrzymać wybraną dotację musisz złożyć stosowny wniosek w lokalnej radzie działającej w regionie, gdzie zamierzasz rozkręcić interes. Zazwyczaj wymagane jest również złożenie biznes planu...

 • Komitet Rozwoju szansą dla rządu i biznesu?

  Prezes Rady Ministrów zarządzeniem nr 24 z 4 marca 2016 r. powołał Komitet Rozwoju. Na czele jego stanął wicepremier Morawiecki który będzie oficjalnie nadministrem. Komitet ma być skutecznym narzędziem do realizacji polityki gospodarczej rządu.

 • Jak znaleźć zatrudnienie?

  Zostałaś zwolniona? Niebawem skończysz naukę i będziesz szukać pierwszej pracy? Podpowiadamy, jak skutecznie szukać zatrudnienia, skorzystać z bezpłatnych szkoleń albo uzyskać dotację na założenie własnej firmy.

 • Na kilka dni przed obchodzonym 9 maja Dniem Europy uruchomiono w Polsce dostęp do pierwszych tanich pożyczek dla przedsiębiorców na pobudzenie innowacyjnych inwestycji w ramach planu Junckera. Plan ten zakłada, że w całej Unii do 2018 roku uruchomione zostaną inwestycje o wartości 315 mld euro, dzięki czemu powstanie około miliona miejsc pracy. W Polsce pierwsze projekty już ruszyły.

 • Na swoim: biznes dla zuchwałych

  ...pomysł. Staraj się rozmawiać z jak największą liczbą potencjalnych klientów i kontrahentów. Dowiedz się, co sądzą o twoim projekcie, a następnie modyfikuj go według ich oczekiwań. 4 - Napisz biznesplan(...), a także czeka na dogodny moment odejścia. I tylko ta ostatnia grupa poradzi sobie w swoim biznesie. Nie warto się śpieszyć z zamiarem odejścia. Jak przekonuje Robert Żukowski, i potwierdzają...

 • "Puls Biznesu": Świat znów kupuje polski dług

  Resort finansów przekonuje kapitał od USA przez Bliski Wschód po daleką Azję do kupowania obligacji. Zakupom nad Wisłą sprzyja wzrost apetytu na ryzyko - pisze w czwartkowym wydaniu "Puls Biznesu".

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Rząd ma plan ograniczenia azotanów

  W ciągu dziesięciu lat program zmniejszenia odpływu azotanów do gleby ma pochłonąć 811 mln zł - podaje wtorkowy "Puls Biznesu".