• Informacje na temat:

  jak napisać cv do pracy

Artykuły na temat: jak napisać cv do pracy
 • Choć w czasie studiów pracowałam w różnych firmach, to jednak nigdy nie musiałam przedstawiać CV. Teraz po dyplomie chciałabym jak najszybciej znaleźć zatrudnienie w swoim zawodzie. Na koncie mam już praktyki w tej branży, a nawet pracę na zastępstwie. Zastanawiam się, na jakie CV zwracają uwagę pracodawcy? Co jest ważne? Maryla z Koszalina...

 • W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN

  - W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska.

 • ...takimi ogłoszeniami kryły się propozycje zamówienia i kupienia prac magisterskich, które potem można obronić jako swoje. Bo problem Angeliki polegał na tym, że do przedstawienia i obrony pracy(...). Ta była nie tylko oburzona pomysłem Angeliki, ale i przestraszona, bo wiedziała, że to nielegalne. Jej chłopak ukończył prawo i niedawno nawet zrobił jej wykład o tym, jak wygląda ten proceder. Gdy...

 • Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach wielkości bezrobocia wzrósł o 0,3 punktu - poinformowało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. Zdaniem instytutu obserwowane ostatnio zmiany mogą sugerować przegrzanie rynku pracy.

 • Jak napisać dobre CV nie mając doświadczenia zawodowego

  CV po studiach – jak napisać życiorys i dostać zaproszenie na rozmowę, gdy nie masz doświadczenia zawodowego? Piotr Kuron, szef zespołu konsultantów rynku pracy w Lee Hecht Harrison DBM Polska podpowiada.

 • Trzeba na nowo napisać ustawy podatkowe - eksperci

  Likwidacja PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i zastąpienie go podatkiem zryczałtowanym lub formą opodatkowania zbliżoną w konstrukcji prawnej do karty podatkowej - to jeden z postulatów zespołu ekspertów z Akademii Leona Koźmińskiego, który prowadził badania nad systemem podatków dochodowych w Polsce.

 • ...zapisze w testamentu lub przekaże w darowiźnie cały swój majątek innym osobom. Pozew można napisać samemu, bez pomocy prawnika. Przy składaniu pozwu trzeba wnieść opłatę: 5 procent żądanej kwoty zachowku(...) wysokość kwoty, jakiej domagasz się jako zachowek od osoby uwzględnionej w testamencie (lub obdarowanej przez zmarłego, po którym po- winnaś dziedziczyć jako jego spadkobierca ustawowy). Napisz datę...

 • BIEC: W grudniu zmalał wskaźnik rynku pracy

  Wskaźnik Rynku Pracy (WRP), informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach wielkości bezrobocia, w grudniu 2018 r. zmalał - podało BIEC. Dodano, że to trzeci miesiąc spadku, a tempo zmian przybiera na sile z każdym kolejnym miesiącem.

 • Jak napisać nowoczesne CV?

  ...spójną kompozycję. Oto kilka wskazówek, jak przygotować nowoczesny, a jednocześnie wysokiej jakości życiorys. Zadbaj o szatę graficzną Postaraj się o estetyczny, schludny wygląd dokumentu. Sięgnij po(...) graficzne również potrafią uatrakcyjnić dokument. Jeśli nie masz pomysłu, jak mogłoby wyglądać twoje CV i szukasz inspiracji, możesz skorzystać z bezpłatnego narzędzia, takiego jak np. Kreator CV...

 • GUS podał ważne dane z rynku pracy

  Główny Urząd Statystyczny opublikował ważne odczyty z rynku pracy - dynamikę zatrudnienia i wynagrodzenia w październiku. Z danych wynika, że zatrudnienie w średnich i dużych przedsiębiorstwach wzrosło o 4,4% r/r., natomiast wynagrodzenia w ciągu roku wzrosły aż o 7,4% i wyniosły 4574,35 zł.