• Informacje na temat:

  jak napisac cv wzór

Artykuły na temat: jak napisac cv wzór
 • Jeśli zmarły w testamencie pominie bliskich, mogą wystąpić o zachowek. Pokazujemy wzór pozwu do sądu.

 • W poszukiwaniu wzoru na sukces

  - Kiedy trzymasz w ręku młotek, każdy problem będzie wyglądać jak gwóźdź. Dlatego jeśli próbujesz znaleźć jakieś rozwiązanie, odejdź od znanych ci narzędzi i spójrz na dany problem z innej strony. Wszyscy biegną w prawo, a ty spróbuj pójść w lewo - z doktorem Robertem Kozielskim*, autorem najlepszej książki ze sfery "Strategii Biznesu", rozmawia Agnieszka Czapla.

 • Gdy robimy zakupy w internecie lub przez telefon, możemy zrezygnować z zakupu na szczególnych prawach. Oto jak napisać pismo w tej sprawie.

 • Gospodarczy rozwój Polski w ciągu ostatniego ćwierćwiecza powinien być inspiracją dla Turcji - napisał w piątek turecki dziennik "Herriot Daily News", podkreślając, że to Polska jest dziś znacznie lepiej postrzegana przez inwestorów.

 • Aby stać się właścicielem odziedziczonego spadku, musimy załatwić formalności w sądzie. Oto wzór wniosku w tej sprawie.

 • "Polska droga do dobrobytu", czyli jak PiS chce pobudzić polską gospodarkę

  Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju, wielokrotnie podkreślał, że albo będziemy mieć w Polsce gospodarkę innowacyjną, albo byle jaką. "Polska droga do dobrobytu" - czyli plan rozwoju kraju jego autorstwa - zakłada uruchomienie nawet biliona złotych na inwestycje. W podobnym tonie wypowiadał się prezes PiS Jarosław Kaczyński już podczas kampanii wyborczej. Interia zapytała ekspertów, przedsiębiorców i analityków, co sądzą o gospodarczej propozycji partii rządzącej.

 • ..., spisujemy pełnomocnictwo szczególne. Ono również wymaga formy pisemnej. Wystarczy w nagłówku napisać „szczególne” zamiast „ogólne”, a w treści napisać konkretnie, jakiej sprawy dotyczy (np. sprzedaży(...) czynności prawnej, 100 zł – do kilku czynności. Pełnomocnictwo ogólne - wzór Ja, niżej podpisana, Krystyna Jaworska, zamieszkała...

 • Apel o wydłużenie letnich wakacji lub zastosowanie ruchomego terminu, na wzór zimowych ferii, wystosowały w poniedziałek do ministrów edukacji narodowej oraz sportu i turystyki miasta uzdrowiskowe i turystyczne zrzeszone w Związku Miast Polskich.

 • ...1. Najpierw upewnijmy się, czy możemy zamknąć konto, nie płacąc kary Warto sięgnąć po regulamin załączony do umowy, którą podpisaliśmy, otwierając je. Czasem bank zastrzega sobie okres, w którym klient zobowiązany jest do korzystania z jego usług, np. 12 miesięcy. Dotyczy to zwykle ofert promocyjnych, kiedy do konta dołączony został jakiś bonus, np. tablet czy telefon. Kara umowna może być...

 • MIB: Nie można mówić o zastoju w budownictwie drogowym

  Do ogłoszenia sukcesywnie przygotowywane są kolejne przetargi, nie można mówić o zastoju w budownictwie drogowym - zapowiada MIB (Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa). Branża budowlana i drogowa jako bolączki wskazuje zmniejszenie liczby przetargów publicznych, presję obniżania cen oraz potrzebę nowych wzorów umów.