• Informacje na temat:

  jak napisac dobre cv

Artykuły na temat: jak napisac dobre cv
 • Jak napisać dobre CV nie mając doświadczenia zawodowego

  CV po studiach – jak napisać życiorys i dostać zaproszenie na rozmowę, gdy nie masz doświadczenia zawodowego? Piotr Kuron, szef zespołu konsultantów rynku pracy w Lee Hecht Harrison DBM Polska podpowiada.

 • NBP: Dobre perspektywy dla zatrudnienia

  Jak wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu NBP o rynku pracy, kontynuacja tendencji wzrostowej popytu na pracę powinna się utrzymać.

 • Zbliżam się do siedemdziesiątki i chciałabym rozporządzić swoim majątkiem przed śmiercią. Jestem wdową, mam syna i córkę. Wiem, że nawet jeśli nie spiszę testamentu, to i tak dzieci będą po mnie dziedziczyć. Jednak nie chcę, żeby dostały po równo. Córce chcę dać więcej z majątku, bo ma gorszą sytuację materialną. Jak więc napisać testament, żeby potem syn go nie mógł podważyć? - pyta Natalia...

 • Krótkoterminowe perspektywy dla polskiej gospodarki są dobre. Wzrost gospodarczy jest silny, sektor finansowy jest stabilny, a sytuacja na rynku pracy w Polsce jest najlepsza w najnowszej historii kraju - poinformowała Komisja Europejska w opublikowanym w środę raporcie.

 • Jak napisać dobre CV? Nie warto w nim kłamać - to pułapka, z której trudno się wydostać

  ...zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną dokument aplikacyjny trzeba jeszcze umieć obronić. Oto 5 zasad podpowiadających jak nie wpaść w pułapkę własnego CV.   1.   Doświadczenie zawodowe - CV powinno(...) potrzebne w jego firmie. -  Rekruter od starającej się o pracę osoby oczekuje znajomości chronologii poszczególnych miejsc zatrudnienia, pamiętania, co wykonywała na danych stanowiskach i jakie były jej...

 • Ekonomiści z Credit Agricole: Przerwana dobra passa polskiego przetwórstwa

  Dobra passa polskiego przetwórstwa została przerwana - ocenili ekonomiści z banku Credit Agricole w komentarzu do poniedziałkowych wyników PMI dla polskiego przetwórstwa. Ich zdaniem, jest wysokie prawdopodobieństwo spowolnienia wzrostu gospodarczego.

 • Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  Fachowcy podkreślają: dobre CV to połowa sukcesu, dzięki któremu zostaniemy zauważeni przez potencjalnego przyszłego pracodawcę i wyróżnieni spośród innych kandydatów zaproszeniem do kolejnego etapu rekrutacji. - Dobre CV jest bardzo ważne, ponieważ informacje w nim zawarte oraz forma ich zaprezentowania decydują o tym, czy zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli...

 • Ogólna sytuacja przedsiębiorstw w II kw. 2018 r. pozostała dobra, ale pogorszyły się prognozy na kolejne kwartały, głównie ze względu na wzrost kosztów - wynika z badania NBP. Przedsiębiorcy wskazują, że w III kw. presja na wzrost wynagrodzeń pozostanie duża, ale nie powinna się nasilać.

 • Jak kierować swoim kierownikiem?

  Niestety, nie możemy wybierać sobie szefa. Ale nawet gdy mamy zupełnie inny charakter niż on, musimy się jakoś dogadać. Na przykład wybierając odpowiednią strategię. Zobacz, jak sobie poradzić z czterema typami przełożonych. Nie musisz być bezbronna wobec trudnego szefa lub szefowej. Oceń sytuację i zastosuj właściwą metodę.

 • Agencja Moody's - biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki operacyjne oraz finansowe Warszawy - podwyższyła perspektywę ratingu kredytowego stolicy, z negatywnej na stabilną - poinformował we wtorek stołeczny ratusz.