• Informacje na temat:

  jak napisać podanie

Artykuły na temat: jak napisać podanie
 • Choć w czasie studiów pracowałam w różnych firmach, to jednak nigdy nie musiałam przedstawiać CV. Teraz po dyplomie chciałabym jak najszybciej znaleźć zatrudnienie w swoim zawodzie. Na koncie mam już praktyki w tej branży, a nawet pracę na zastępstwie. Zastanawiam się, na jakie CV zwracają uwagę pracodawcy? Co jest ważne? Maryla z Koszalina...

 • Grecja: Minister finansów Janis Warufakis podał się do dymisji

  Minister finansów Grecji Janis Warufakis poinformował w poniedziałek, że podał się dymisji, dzień po tym, jak Grecy opowiedzieli się w referendum przeciwko warunkom międzynarodowej pomocy dla ich kraju.

 • ...zapisze w testamentu lub przekaże w darowiźnie cały swój majątek innym osobom. Pozew można napisać samemu, bez pomocy prawnika. Przy składaniu pozwu trzeba wnieść opłatę: 5 procent żądanej kwoty zachowku(...) wysokość kwoty, jakiej domagasz się jako zachowek od osoby uwzględnionej w testamencie (lub obdarowanej przez zmarłego, po którym po- winnaś dziedziczyć jako jego spadkobierca ustawowy). Napisz datę...

 • Szef warszawskiej giełdy Paweł Tamborski podał się do dymisji!

  Prezes Giełdy Papierów Wartościowych Paweł Tamborski podał się do dymisji - ustaliła "Rzeczpospolita". Będzie pełnić obowiązki do końca roku. Na razie nie wiadomo kto go zastąpi.

 • Podajemy: 1. nazwę sądu 2. imię, nazwisko, adres wnioskodawcy 3. personalia i adresy wszystkich uczestników 4. tytuł: Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku...

 • GUS podał dane dotyczące dynamiki polskiego PKB

  Produkt Krajowy Brutto w I kwartale 2016 r. wzrósł o 3,0 proc. rok do roku oraz spadł o 0,1 proc. kwartał do kwartału - wynika z wstępnego (flash) szacunku GUS. Ekonomiści ankietowani przez PAP oczekiwali, że w I kwartale 2016 r. gospodarka urosła o 3,5 proc.

 • Jak napisać CV, by roboty nas nie odrzuciły

  ...w odpowiedzi na dynamiczny wzrost liczby aplikacji, jakie zaczęli otrzymywać pracodawcy i firmy rekrutacyjne. Dzięki internetowi szukanie ofert i aplikowanie nigdy nie było takie proste jak dziś. Jednym(...) opracowywania życiorysu trzeba uwzględnić zarówno selekcyjną metodykę człowieka, jak i oprogramowanie "maszyny". Wydaje się, że wyzwaniem obecnych czasów staje się umiejętne pogodzenie tych dwóch tak...

 • GUS podał ważne dane z rynku pracy

  Główny Urząd Statystyczny opublikował ważne odczyty z rynku pracy - dynamikę zatrudnienia i wynagrodzenia w październiku. Z danych wynika, że zatrudnienie w średnich i dużych przedsiębiorstwach wzrosło o 4,4% r/r., natomiast wynagrodzenia w ciągu roku wzrosły aż o 7,4% i wyniosły 4574,35 zł.

 • Skargę składa się do sądu rejonowego, w którego rejonie działa komornik. Można ją napisać odręcznie lub na komputerze. Oto najważniejsze wskazówki.

 • Liczba reklamodawców na YouTube zwiększyła się o ponad 40 proc. w ciągu ostatniego roku. Znane marki w ten sposób docierają do konsumentów młodego pokolenia - napisał Financial Times.