• Informacje na temat:

  jak napisać swoje cv

Artykuły na temat: jak napisać swoje cv
 • Choć w czasie studiów pracowałam w różnych firmach, to jednak nigdy nie musiałam przedstawiać CV. Teraz po dyplomie chciałabym jak najszybciej znaleźć zatrudnienie w swoim zawodzie. Na koncie mam już praktyki w tej branży, a nawet pracę na zastępstwie. Zastanawiam się, na jakie CV zwracają uwagę pracodawcy? Co jest ważne? Maryla z Koszalina...

 • Ziemia obiecana dla nowych technologii. Jak to się robi w Tel Awiwie?

  Czy za rozwojem izraelskiego high-tech stoi... generał de Gaulle, który pod koniec lat 60. XX wieku zarządził embargo na dostawę wyrzutni rakietowych i dał Izraelczykom bodziec do szukania własnych rozwiązań? Nawet jeśli tak było, dzisiaj ma to niewielkie znaczenie. Ważniejsze jest, jak Tel Awiw stał się w ostatnich latach ziemią obiecaną dla młodych innowatorów poszukujących spełnienia

 • ...1. W reklamacji należy opisać nieprawidłowości, czyli to, co było niezgodne z umową (lub z ofertą w katalogu). Warto udokumentować swoje zarzuty. Dowodami...

 • Facebook wkrótce wystrzeli swojego satelitę

  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg poinformował, że w przyszłym roku w kosmos zostanie wystrzelony satelita, który pozwoli dostarczać internet do odbiorców w odludnych regionach Afryki.

 • ...zapisze w testamentu lub przekaże w darowiźnie cały swój majątek innym osobom. Pozew można napisać samemu, bez pomocy prawnika. Przy składaniu pozwu trzeba wnieść opłatę: 5 procent żądanej kwoty zachowku (np. od kwoty 100 tys. zł – 5 tys. zł). Bez opłaty sąd nie rozpatrzy sprawy. Konsultacja: Katarzyna Węgorek, adwokat Podaj dane swoje i pozwanego Składasz pozew, więc jesteś powódką – podaj swoje...

 • Chiński gigant Alibaba stworzy w Belgii swoje centrum na Europę

  Chiński gigant e-handlu Alibaba, właściciel popularnej również w Polsce platformy sprzedażowej AliExpress, stworzy swoje centrum dystrybucyjno-magazynowe na Europę w Belgii - podały tamtejsze media.

 • Interesant, który jest niezadowolony z pracy urzędnika, może złożyć na niego skargę. Ale warto wiedzieć, jak to zrobić.

 • Fiskus wydzieli administrację podatkową ze swoich struktur?

  Mówimy podatki, myślimy Ministerstwo Finansów. To od dawna ukształtowany stereotyp. Co jednak, gdy administracja podatkowa będzie poza strukturami fiskusa i w dodatku pracować miałaby wydatniej?

 • Jak napisać CV: Polacy nie potrafią tworzyć życiorysu

  ...​Ponad połowa kandydatów do pracy jest dyskwalifikowana ze względu na źle przygotowane CV - wynika z obserwacji rekruterów. Warto sprawdzić, jakie informacje są najbardziej wartościowe z punktu widzenia pracodawców i uwzględniać to podczas tworzenia życiorysu.

 • Chęci pomnażania zysku nie powstrzymały w Chińczykach emitowane w telewizji kampanie społeczne ostrzegające, że na giełdzie można także stracić. Pokusa zarobku była silniejsza i to nie tylko ze względu na słynne zamiłowanie Chińczyków do hazardu, czy kręcenia (w języku chińskim pieniędzy się nie "robi", lecz "kręci").