• Informacje na temat:

  jak napisać wypowiedzenie

Artykuły na temat: jak napisać wypowiedzenie
 • ...: – W takiej sytuacji pracodawca może z pracownicą rozwiązać umowę o pracę za wypowiedzeniem. – A co mogę napisać w uzasadnieniu decyzji o rozwiązaniu umowy z tą pracownicą? – dopytywał szef Danuty(...) ponadto, że wypowiedzenie umowy o pracę nie jest żadnym nadzwyczajnym sposobem jej rozwiązania. Przyczyny wypowiedzenia nie muszą również mieć jakiejś szczególnej wagi, czy nadzwyczajnej doniosłości...

 • Trzech dziennikarzy CNN złożyło wypowiedzenie w związku z wycofaniem ich artykułu o styczniowym spotkaniu w Davos doradcy Donalda Trumpa z przedstawicielem rosyjskiego państwowego funduszu inwestycyjnego. Artykuł usunęła z portalu internetowego redakcja.

 • Zdarza się, że pracodawcy w majestacie prawa łamią przepisy. Podpowiadamy, kiedy jednak chronią nas one w sposób szczególny i jak walczyć o swoje.

 • Rijad i OPEC nie zmniejszą produkcji ropy?

  Prezydent USA Donald Trump napisał wczoraj na Twitterze, że ma nadzieję, iż Arabia Saudyjska i OPEC nie zmniejszą produkcji ropy. "Ceny ropy powinny być znacznie niższe, zważywszy na podaż" - napisał. Rijad planuje jednak redukcję wydobycia surowca.

 • Wypowiedzenie umowy o pracę - sprawdź swoje prawa

  ...do sądu i nie dostaniesz od razu zasiłku dla bezrobotnych, dopiero po 90 dniach. Okresy wypowiedzenia - ile wynosi? Gdy szef zwalnia cię w normalnym trybie, za wypowiedzeniem, przysługuje ci pewien czas tego wypowiedzenia. Zależy on od okresu pracy u tego pracodawcy i od rodzaju twojej umowy o pracę (art. 36 par. 1 k.p.). Wypowiedzenie umowy na czas nieokreślony: 2 tygodnie, jeżeli byłaś...

 • W raporcie z 25 września Haitong Bank podtrzymuje rekomendację SPRZEDAJ dla Bogdanki, jednak zwiększa cenę docelową akcji spółki o 33,6 proc., do kwoty PLN 31,94 (wcześniej PLN 23,87) napisał Robert Maj, Analityk, Haitong Bank.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • Wypowiedzenie umowy o pracę nie przekreśla szans na kredyt

  ...z Idea Expert. Idea Expert sprawdził, jak do tego zagadnienia podchodzą poszczególne banki. Nasza analiza nie ma na celu zachęcania osób, które obawiają się utraty pracy, do zaciągania kredytów. Są(...) się wydłużyć. W równym stopniu dotyczy to osób pracujących w firmach postawionych w stan likwidacji, jak i znajdujących sie w okresie wypowiedzenia. Liczą się regularne spłaty Inna jest sytuacja osób...

 • Związki i zarząd PKN Orlen rozmawiali o zmianach w systemie pracy

  O zmianach w systemie brygadowym spółek PKN Orlen rozmawiali w środę przedstawiciele związków zawodowych, zarządu i rady nadzorczej płockiego koncernu oraz ministerstwa skarbu państwa. Rozmowy - jak poinformowały PKN Orlen i resort - mają być kontynuowane.