• Informacje na temat:

  jak napisać wypowiedzenie umowy

Artykuły na temat: jak napisać wypowiedzenie umowy
 • ...: – W takiej sytuacji pracodawca może z pracownicą rozwiązać umowę o pracę za wypowiedzeniem. – A co mogę napisać w uzasadnieniu decyzji o rozwiązaniu umowy z tą pracownicą? – dopytywał szef Danuty(...) ponadto, że wypowiedzenie umowy o pracę nie jest żadnym nadzwyczajnym sposobem jej rozwiązania. Przyczyny wypowiedzenia nie muszą również mieć jakiejś szczególnej wagi, czy nadzwyczajnej doniosłości...

 • W raporcie z 25 września Haitong Bank podtrzymuje rekomendację SPRZEDAJ dla Bogdanki, jednak zwiększa cenę docelową akcji spółki o 33,6 proc., do kwoty PLN 31,94 (wcześniej PLN 23,87) napisał Robert Maj, Analityk, Haitong Bank.

 • Wypowiedzenie umowy o pracę - sprawdź swoje prawa

  ...do sądu i nie dostaniesz od razu zasiłku dla bezrobotnych, dopiero po 90 dniach. Okresy wypowiedzenia - ile wynosi? Gdy szef zwalnia cię w normalnym trybie, za wypowiedzeniem, przysługuje ci pewien czas tego wypowiedzenia. Zależy on od okresu pracy u tego pracodawcy i od rodzaju twojej umowy o pracę (art. 36 par. 1 k.p.). Wypowiedzenie umowy na czas nieokreślony: 2 tygodnie, jeżeli byłaś...

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • Zdarza się, że pracodawcy w majestacie prawa łamią przepisy. Podpowiadamy, kiedy jednak chronią nas one w sposób szczególny i jak walczyć o swoje.

 • UOKiK nałożył blisko 30 mln zł kary na Orange Polska

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na Orange Polska karę blisko 30 mln zł, gdyż uznał, że spółka bezprawnie przedłużała umowy o świadczenie usług stacjonarnych o wiele miesięcy bez wyraźnej zgody konsumentów.

 • Sprawdź, jakie zobowiązania bez twojej rezygnacji automatycznie się przedłużają i jak wycofać się z umowy, która jest niekorzystna.

 • Jak już informowaliśmy, do Sejmu wpłynął projekt ustawy, który nakazuje operatorom płatnych platform i kablówek przekazywanie Poczcie Polskiej danych o abonentach, by mieć okazję złupić ich na 22,70 zł/mies. ekstra na abonament rtv na tzw. "dobro narodowe", czyli partyjną telewizję i radio publiczne, które tracą zarówno kasę (zaciąga się kredyty w milionach), festiwale (Opole), jak i widzów

 • Umowy na takie usługi zawieramy często w pakiecie, zwykle na wiele miesięcy. Warto więc sprawdzać oferty, by przedłużając umowę lub podpisując nową, nie stracić.

 • Felieton: Nieprzyjazne banki, czyli co jeszcze złego możemy ci zrobić?

  Jesteśmy karmieni przez media reklamami banków, w których młodzi, piękni i superuprzejmi pracownicy instytucji finansowych niemal stają na głowie, aby spełnić nasze oczekiwania. Nazwijmy sprawę po imieniu: Chcą wcisnąć nam kolejną pożyczkę. Jak daleki od prawdy jest wytworzony przez media obraz banków, przekonać się mogą ci klienci, którzy wpadli w problemy finansowe i nie są w stanie terminowo