• Informacje na temat:

  jak napisać zaproszenie

Artykuły na temat: jak napisać zaproszenie
 • Jak napisać dobre CV nie mając doświadczenia zawodowego

  CV po studiach – jak napisać życiorys i dostać zaproszenie na rozmowę, gdy nie masz doświadczenia zawodowego? Piotr Kuron, szef zespołu konsultantów rynku pracy w Lee Hecht Harrison DBM Polska podpowiada.

 • Nowy rząd Trumpa pełen miliarderów

  W administracji Trumpa będzie wyjątkowo wielu multimilionerów i miliarderów. Media donoszą, że prezydent elekt zaprosi do swojej administracji kolejnych bogaczy.

 • Jak napisać CV: Polacy nie potrafią tworzyć życiorysu

  ...​Ponad połowa kandydatów do pracy jest dyskwalifikowana ze względu na źle przygotowane CV - wynika z obserwacji rekruterów. Warto sprawdzić, jakie informacje są najbardziej wartościowe z punktu widzenia pracodawców i uwzględniać to podczas tworzenia życiorysu.

 • Prezydent: Minister Tchórzewski zapewnił mnie, że ceny prądu nie wzrosną

  Minister energii Krzysztof Tchórzewski zapewnił mnie dziś w trakcie spotkania w Pałacu Prezydenckim, że podwyżki cen energii elektrycznej w 2019 roku nie będzie - napisał we wtorek na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

 • Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  Fachowcy podkreślają: dobre CV to połowa sukcesu, dzięki któremu zostaniemy zauważeni przez potencjalnego przyszłego pracodawcę i wyróżnieni spośród innych kandydatów zaproszeniem do kolejnego(...) mierze zależą od branży. W branżach kreatywnych, takich jak media, agencje reklamowe, można trochę poszaleć, czyli dodać kolory, wzory oraz przykłady prac, które się realizowało. We wszelkich...

 • "WSJ": Ostrzega przed rosyjskimi obligacjami

  Rząd USA przestrzegł kilka wiodących banków amerykańskich przed składaniem ofert na potencjalnie lukratywny, ale ryzykowny politycznie interes z rosyjskimi obligacjami - napisał w czwartek "Wall Street Journal" powołując się na ludzi zaznajomionych z tą sprawą.

 • Jak napisać dobre CV? Nie warto w nim kłamać - to pułapka, z której trudno się wydostać

  ...zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną dokument aplikacyjny trzeba jeszcze umieć obronić. Oto 5 zasad podpowiadających jak nie wpaść w pułapkę własnego CV.   1.   Doświadczenie zawodowe - CV powinno(...) potrzebne w jego firmie. -  Rekruter od starającej się o pracę osoby oczekuje znajomości chronologii poszczególnych miejsc zatrudnienia, pamiętania, co wykonywała na danych stanowiskach i jakie były jej...

 • Alior Bank i Mastercard zapraszają klientów do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest trzydniowy wyjazd do Rzymu w towarzystwie znanych blogerów. Autorka modowego bloga Plaamkaa.pl Joanna Kieryk zaprosi na zakupy do najsłynniejszych sklepów w mieście. Twórczyni bloga Odslonkulture.pl odkryje przed zwycięzcami kulinarne zalety Rzymu i pokaże, gdzie zjeść najsmaczniejszą pizzę w mieście. Z kolei Ania i Marcin Nowakowie prowadzący blog podróżniczy Gdziewyjechac.pl przedstawią historię...

 • Jak przygotować CV, które przykuje uwagę rekrutera

  Weryfikacja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych to pierwszy etap pracy rekrutera w wyborze najlepszego kandydata. W przypadku ofert pracy, na które aplikuje duża liczba osób, warto wiedzieć, jak wyróżnić się na tle innych kandydatów i przykuć uwagę rekrutera. Sprawdź pieć porad od ekspertów GoldenLine i dowiedz się, jak dzięki informacjom w CV zwiększyć swoją szansę na zaproszenie na rozmowę...

 • Jak poinformowała egipska telewizja państwowa, na mocy zawartej w czwartek umowy Rosja udostępni Egiptowi państwowy kredyt eksportowy na budowę pierwszej w tym kraju elektrowni atomowej.