• Informacje na temat:

  jak otworzyć niepubliczne przedszkole

Artykuły na temat: jak otworzyć niepubliczne przedszkole
 • Nauczyciele stracą prawo do zniżek w komunikacji publicznej

  ...przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego. TK wskazał, że przepis powinien być poprawiony, ale nie podał terminu. Jak tłumaczą konstytucjonaliści, polskie prawo nie określa podmiotu(...) nowelizowana przy okazji podwyższenia ulg dla studentów, ale orzeczenie trybunału nie zostało wykonane. Jak ustalił DGP, sprawą zajęli się prawnicy z Kancelarii Senatu. Niemniej jednak zanim komisja...

 • Setki tysięcy Ukraińców to za mało. Demograficzna bomba na rynku pracy tyka

  ...niepokój. Pracownika zatrudnię od zaraz Przedsiębiorcy zaczynają wśród najważniejszych barier rozwoju wymieniać rosnące problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Z badań, jakie cyklicznie(...) wykwalifikowanych, ale coraz częściej jakichkolwiek rąk do pracy to dopiero wierzchołek góry lodowej, do której zbliża się polska gospodarka. Przed nami demograficzna góra lodowa Eksperci...

 • Wynajem - jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie

  Rozwój technologii sprawia, że znalezienie mieszkania do wynajęcia staje się coraz łatwiejszym zadaniem. Inteligentne narzędzia ułatwiające przeszukiwanie ofert, chatboty, interaktywne mapy czy elektroniczny dostęp do ksiąg wieczystych eliminują wiele czasochłonnych czynności związanych z poszukiwaniem odpowiedniego lokum. Jak szybko wynająć mieszkanie i na co zwrócić szczególną uwagę

 • Złoty szybko traci na wartości. To reakcja na wybory

  Złoty szybko traci na wartości, to pierwsza rynkowa reakcja na wyniki wczorajszych wyborów. Kandydat PiS Andrzej Duda uzyskał 52,0 proc. głosów, pokonując popieranego przez PO urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego (48,0 proc.) - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN24 i Polsat News.

 • Ubezpieczenia? Możemy mieszkać tam, gdzie chcemy? Cieszmy się tym, co mamy

  Nie musimy mieć dzieci. Możemy mieszkać, gdzie chcemy. Na starość dostaniemy tyle, ile odłożyliśmy. Własność prywatna górą. Na razie te zdania są prawdziwe, ale tak nie musi być wiecznie.

 • Już w najblizszą niedzielę, 16 wrzesnia, o godzinie 10.00 rozpocznie sie Kraków Business Run. To pierwsza edycja charytatywnego biegu sztafetowego, w którym wystartuje ponad 1000 zawodników z blisko 100 firm. Imprezie towarzyszy piknik rodzinny oraz koncerty na krakowskim Rynku Glównym.

 • Towarzystwo Inicjatyw Społecznych "TROSKA" pragnie zaprosić warszawiaków do swoich poradni prawnych na dni otwarte pod hasłem "Niedziela pod Papugami". Podczas naszej akcji porady będą udzielane bez zapisów!

 • Poczta - restrukturyzacja czy upadek

  Mieszkańcy małych miejscowości boją się, że wkrótce nie będą mogli opłacić rachunków i wysłać paczek. Poczta Polska może w ciągu najbliższych lat zlikwidować nawet 2 tys. urzędów. W ich miejsce mają powstać agencje, które będą działać m.in. w hipermarketach i na stacjach benzynowych.

 • Utrzymujemy więźniów

  Utrzymanie więźnia w Polsce kosztuje od 1500 zł do nawet ponad 2000 zł miesięcznie (żołnierza około 650 zł). Płaci się też tym skazanym, którzy pracują na rzecz jednostki penitencjarnej. Więzienia są przepełnione, a system kar alternatywnych, delikatnie mówiąc, kuleje. Budzą się głosy za przywróceniem kary śmierci.

 • Kto zyskał na prywatyzacji?

  W prywatyzacji prowadzonej w latach transformacji gospodarczej więcej jest pozytywów niż negatywów. Rachunek ekonomiczny prywatyzacji przegrał jednak ze stereotypami. Obecna próba wprowadzenia złotej akcji i obserwatorów w strategicznych spółkach, które mają być sprywatyzowane, nie jest dobrym rozwiązaniem - ocenili podczas dyskusji w "Gazecie Prawnej" byli ministrowie prywatyzacji i skarbu: Aldona Kamela-Sowińska, Wiesław Kaczmarek, Janusz Lewandowski i Emil Wąsacz. Dyskusję prowadził...