• Informacje na temat:

  jak otworzyć salon kosmetyczny

Artykuły na temat: jak otworzyć salon kosmetyczny
 • Praca w Norwegii tylko dla mężczyzn?

  ...na rynku pracy - przekonuje mnie fryzjerka Kasia, z którą spotykam się, aby porozmawiać. - Z racji mojego zawodu udało mi się dostać pracę w salonie fryzjerskim po kilku miesiącach pobytu(...) nie znam - śmieje się. Praca w salonie fryzjerskim pomogła jej jednak nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym. Dziś jest na etapie otwierania własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego...

 • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.

 • Polskie firmy ruszyły na podbój świata

  Na krzesłach z Polski obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie. Z kolei polskie kosmetyki można kupić w niemal 80 krajach na 6 kontynentach. Które polskie firmy podbiły zagraniczne rynki?

 • Piękne czy bestie?

  Co roku na rynku zabawek pojawiają się nowe propozycje skierowane do młodych konsumentów. Firmy prześcigają się w pomysłach. Zwykle produkty przykuwały uwagę swoim cukierkowym wyglądem, ostatnio jednak da się zauważyć wzrastające zainteresowanie brzydalami. Ugly Dolls zaczynają konkurować z gigantem, takim jak korporacja Mattel.

 • Kupić czy wynająć? Takie pytania zadają sobie nie tylko potencjalni nabywcy mieszkań, ale też przedsiębiorcy szukający lokalu do prowadzenia działalności gospodarczej. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Lion's Bank, zakup jest co prawda rozwiązaniem bardziej wymagającym, ale w dłuższym terminie optymalnym z punktu widzenia finansowego.

 • Raport bieżący nr 30/2007 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W dniu dzisiejszym nasza spółka zależna...