• Informacje na temat:

  jak otworzyć sklep z zabawkami

Artykuły na temat: jak otworzyć sklep z zabawkami
 • "Funciaki" szukają pracowników!

  Kojarzysz polskie sklepy typu "Wszystko po 4 zł"? Poundland - zwany przez Polaków na Wyspach "Funciakiem" - to ich brytyjski odpowiednik. Kupisz tu wszystko, za nie więcej niż właśnie 1 funta. Anglicy, których dotknął kryzys coraz częściej i chętniej zaglądają do tych sklepów. Nic więc dziwnego, że sieć prężnie się rozwija i nieustannie poszukuje nowych pracowników.

 • Ofertę nowej części Outlet Park Szczecin uzupełnią sklepy Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti i Maxima.

 • ...trzeba rozpuścić w wodzie, wlać tu, a tu odcisnąć stópkę – tłumaczy ekspedientka w sklepie dla przyszłych mam. Sonia kupuje dwa zestawy. Pierwszy odcisk zrobi, kiedy dziecko się urodzi, drugi w pierwsze urodziny. Przygotowała ubranka, kota oddała rodzicom. W ostatnim tygodniu pracy przynosi do biura tort makowy. Małe pożegnanie. „Przyślij MMS po porodzie i wracaj jak najszybciej”, słyszy...

 • Outlet Park Szczecin to wyjątkowe połączenie oferty outletowej, regularnej i rozrywki. Coroczne rekordy frekwencji i stały wzrost obrotów najemców skłaniają kolejne marki do otwarcia swoich salonów właśnie w tym miejscu. Jeszcze w lutym największy salon w Polsce otworzy sieć New Balance (280 m kw.).

 • ...słońce. – Na naszym terenie nie spotkałam takiego miejsca – przyznałam. – Zrobię rozeznanie. W internecie odszukałam podobne sklepy w Polsce i za granicą Chciałam podpatrzeć, jak funkcjonują(...)Jak ja tęsknię za pracą z ludźmi! Cały czas siedzę w papierkach, sprawdzam, porównuję, liczę... – nie raz żaliłam się mężowi Rafałowi, gdy jeszcze miałam etat w urzędzie. – Wiesz co jest najlepsze...

 • Gwiazdy otwierają własne e-sklepy, również w Polsce

  Hollywoodzkie aktorki robią furorę w branży ecommerce. W ich ślady idą również polskie gwiazdy.

 • ...w najrozmaitszych stylach i najwyższej jakości. – Mogę chyba powiedzieć, że się udało! W ciągu dwóch sezonów z nikomu nieznanego sklepiku Bike Belle stało się marką, rozpoznawaną na świecie: mamy ponad(...) odnajdujemy się w zmieniającej się rzeczywistości, np. potrafimy wykorzystywać możliwości, jakie stwarza internet: sprzedawać swoje produkty, promować się na portalach tematycznych, wykorzystywać...

 • Sklepy dla dorosłych w egzotycznym wydaniu

  Sklepy dla dorosłych stały się powszechnym widokiem w chińskiej stolicy. To jaskrawy wyznacznik gwałtownej transformacji kraju. W ciągu ostatnich trzydziestu lat, od purytańskich czasów pod rządami Przewodniczącego Mao, atmosfera uległa przeobrażeniu.

 • Pepco wchodzi w ciuchlandy

  Tanie sklepy odzieżowo - przemysłowe chcą podbić małe miasteczka. W naszym kraju sieć dyskontów z odzieżą i artykułami przemysłowymi ma zamiar stworzyć firma Pepco - spółka południowoafrykańskiego holdingu inwestycyjnego Pepkor.

 • Piękne czy bestie?

  Co roku na rynku zabawek pojawiają się nowe propozycje skierowane do młodych konsumentów. Firmy prześcigają się w pomysłach. Zwykle produkty przykuwały uwagę swoim cukierkowym wyglądem, ostatnio jednak da się zauważyć wzrastające zainteresowanie brzydalami. Ugly Dolls zaczynają konkurować z gigantem, takim jak korporacja Mattel.