• Informacje na temat:

  jak otworzyć sklep z zabawkami

Artykuły na temat: jak otworzyć sklep z zabawkami
 • "Funciaki" szukają pracowników!

  Kojarzysz polskie sklepy typu "Wszystko po 4 zł"? Poundland - zwany przez Polaków na Wyspach "Funciakiem" - to ich brytyjski odpowiednik. Kupisz tu wszystko, za nie więcej niż właśnie 1 funta. Anglicy, których dotknął kryzys coraz częściej i chętniej zaglądają do tych sklepów. Nic więc dziwnego, że sieć prężnie się rozwija i nieustannie poszukuje nowych pracowników.

 • Ofertę nowej części Outlet Park Szczecin uzupełnią sklepy Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti i Maxima.

 • ...trzeba rozpuścić w wodzie, wlać tu, a tu odcisnąć stópkę – tłumaczy ekspedientka w sklepie dla przyszłych mam. Sonia kupuje dwa zestawy. Pierwszy odcisk zrobi, kiedy dziecko się urodzi, drugi w pierwsze urodziny. Przygotowała ubranka, kota oddała rodzicom. W ostatnim tygodniu pracy przynosi do biura tort makowy. Małe pożegnanie. „Przyślij MMS po porodzie i wracaj jak najszybciej”, słyszy...

 • UE wycofuje z rynku niebezpieczne produkty

  W 2017 r. udało się wycofać ze sprzedaży 2201 niebezpiecznych produktów, w tym zabawki dziecięce, wadliwy sprzęt elektroniczny i kosmetyki bez atestów. Wszystko dzięki systemowi szybkiego informowania UE o niebezpiecznych produktach (RAPEX). Komisja Europejska chce także zablokować handel ryzykownymi towarami w sieci.

 • ...słońce. – Na naszym terenie nie spotkałam takiego miejsca – przyznałam. – Zrobię rozeznanie. W internecie odszukałam podobne sklepy w Polsce i za granicą Chciałam podpatrzeć, jak funkcjonują(...)Jak ja tęsknię za pracą z ludźmi! Cały czas siedzę w papierkach, sprawdzam, porównuję, liczę... – nie raz żaliłam się mężowi Rafałowi, gdy jeszcze miałam etat w urzędzie. – Wiesz co jest najlepsze...

 • Outlet Park Szczecin to wyjątkowe połączenie oferty outletowej, regularnej i rozrywki. Coroczne rekordy frekwencji i stały wzrost obrotów najemców skłaniają kolejne marki do otwarcia swoich salonów właśnie w tym miejscu. Jeszcze w lutym największy salon w Polsce otworzy sieć New Balance (280 m kw.).

 • ...w najrozmaitszych stylach i najwyższej jakości. – Mogę chyba powiedzieć, że się udało! W ciągu dwóch sezonów z nikomu nieznanego sklepiku Bike Belle stało się marką, rozpoznawaną na świecie: mamy ponad(...) odnajdujemy się w zmieniającej się rzeczywistości, np. potrafimy wykorzystywać możliwości, jakie stwarza internet: sprzedawać swoje produkty, promować się na portalach tematycznych, wykorzystywać...

 • Centra handlowe - deweloperzy przekonani o sile dużych miast

  Po kilku latach przestoju, gdy deweloperzy nieruchomości komercyjnych bardziej skupiali się na projektach realizowanych na mniejszych rynkach, znów mamy powrót do dużych miast. Druga połowa roku dostarczyła nam otwarć kilku dużych, nowych centrów handlowych w największych ośrodkach kraju. Eksperci podkreślają - na rynku robi się coraz ciaśniej - nowe otwarcia wymuszają zmiany w konkurencyjnych obiektach, które chcą się utrzymać na rynku.

 • Zakaz handlu w niedziele wywoła spore zmiany

  Zakaz handlu w niedziele zwiększy znaczenie e-sklepów i zmieni sposób spędzania wolnego czasu wielu rodzin - komentuje dr Mariusz Woźniakowski z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania UŁ. Ponieważ zakaz handlu nie obejmuje zakupów przez internet, coraz więcej sieci przyznaje, że rozważa możliwość przemianowania własnych salonów na tzw. showroomy.

 • Gwiazdy otwierają własne e-sklepy, również w Polsce

  Hollywoodzkie aktorki robią furorę w branży ecommerce. W ich ślady idą również polskie gwiazdy.