• Informacje na temat:

  jak otworzyc własne przedszkole

Artykuły na temat: jak otworzyc własne przedszkole
 • Polacy rzucają papierami. Powód to nawet zakaz korzystania z telefonów

  ...świadomość, jakiej pracy się podejmuje. Co doprowadza pracowników do myśli o odejściu z firmy? Niepewność zatrudnienia Pracownicy nie wiążą się z pracodawcami, którzy nie pokazują, że im także zależy(...) którym pracowałam jak etatowy pracownik, włącznie z zostawaniem po godzinach. Kiedy zbliżała się końcówka trzeciego miesiąca, szef zaczął coraz częściej mówić w mojej obecności o trudnej sytuacji...

 • Wynajem - jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie

  Rozwój technologii sprawia, że znalezienie mieszkania do wynajęcia staje się coraz łatwiejszym zadaniem. Inteligentne narzędzia ułatwiające przeszukiwanie ofert, chatboty, interaktywne mapy czy elektroniczny dostęp do ksiąg wieczystych eliminują wiele czasochłonnych czynności związanych z poszukiwaniem odpowiedniego lokum. Jak szybko wynająć mieszkanie i na co zwrócić szczególną uwagę

 • Nie przestraszyłyśmy się kryzysu, udowodniłyśmy, że potrafimy wziąć sprawy zawodowe we własne ręce. Ponad 30 procent tzw. mikroprzedsiębiorstw prowadzona jest przez kobiety. Dla(...) z najpopularniejszych programów rozwojowych – Kapitał Ludzki – skorzystało w ciągu ostatnich czterech lat 48 tysięcy kobiet, pozyskując około miliarda złotych na rozpoczęcie własnego biznesu (wg...

 • Korpomarnotrawni: Rzucili korporacje, teraz do nich wracają

  Rzucali korporacje, bo mieli dość wyniszczającej pracy lub marzyły im się własne biznesy. Teraz do nich wracają.

 • Energa uruchomiła pierwszy carsharing aut elektrycznych

  Energa uruchomiła w Gdańsku usługę wynajmu samochodów, w której dostępne są jedynie auta elektryczne. To pierwsza taka usługa w Polsce. Cena za wypożyczenie "elektryka" zależy od modelu i waha się od 27 do 35 zł za godzinę - bez limitu przejechanych kilometrów. Energa zapowiada, że w ciągu dwóch lat otworzy jeszcze cztery takie carsharingowe HUB-y.

 • Mieszkanie na start dla 30 tysięcy polskich rodzin

  Specustawa mieszkaniowa "realizuje obietnice społeczne rządu" - zapowiedział na briefingu prasowym Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju. Zdaniem wielu ekspertów, nowe przepisy dadzą znacznie większe pole inwestorom i unieważnią miejscowe plany przestrzenne.

 • Ubezpieczenia? Możemy mieszkać tam, gdzie chcemy? Cieszmy się tym, co mamy

  Nie musimy mieć dzieci. Możemy mieszkać, gdzie chcemy. Na starość dostaniemy tyle, ile odłożyliśmy. Własność prywatna górą. Na razie te zdania są prawdziwe, ale tak nie musi być wiecznie.

 • KONKURS: Już nieobcy język obcy!

  lekcje. Poza tym trwa, a obietnice nauki w miesiąc jakoś się nie sprawdzają. W książce "Superskuteczne strategie opanowania języków obcych" Ewa Zaremba radzi, jak odpowiednio przygotować się do nauki, wykształcić właściwe nawyki i pokonać ograniczające przekonania. W końcu odkryjesz, jak uczyć się szybko i skutecznie.

 • Już w najblizszą niedzielę, 16 wrzesnia, o godzinie 10.00 rozpocznie sie Kraków Business Run. To pierwsza edycja charytatywnego biegu sztafetowego, w którym wystartuje ponad 1000 zawodników z blisko 100 firm. Imprezie towarzyszy piknik rodzinny oraz koncerty na krakowskim Rynku Glównym.

 • Poczta - restrukturyzacja czy upadek

  Mieszkańcy małych miejscowości boją się, że wkrótce nie będą mogli opłacić rachunków i wysłać paczek. Poczta Polska może w ciągu najbliższych lat zlikwidować nawet 2 tys. urzędów. W ich miejsce mają powstać agencje, które będą działać m.in. w hipermarketach i na stacjach benzynowych.