• Informacje na temat:

  jak otworzyć zakład fryzjerski

Artykuły na temat: jak otworzyć zakład fryzjerski
 • ​Rynek pracy ma dość dyplomów wyższych uczelni. Szkolnictwo zawodowe czeka renesans

  ...to firmy usługowe, do których należą m.in. restauracje, hotele i zakłady fryzjerskie. Biorąc pod uwagę ten stosunek, widać, jak duży potencjał leży w rynku niekorporacyjnym - wyjaśnia ekspert. Jak(...) młodym ludziom zarówno objęcia stanowiska w dużym zakładzie produkcyjnym, jak i otworzenia własnego mikroprzedsiębiorstwa - podsumowuje Sebastian Popiel.

 • Praca w Norwegii tylko dla mężczyzn?

  ...na rynku pracy - przekonuje mnie fryzjerka Kasia, z którą spotykam się, aby porozmawiać. - Z racji mojego zawodu udało mi się dostać pracę w salonie fryzjerskim po kilku miesiącach pobytu(...) nie znam - śmieje się. Praca w salonie fryzjerskim pomogła jej jednak nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym. Dziś jest na etapie otwierania własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego...

 • Chcemy chleba i katastrof! Czyli o deregulacji zawodów oczami polityków

  ...w zakładzie fryzjerskim i strzyże nam włosy. A fryzjer idzie do sportu - oj, wiemy, jak to się może skończyć... Mogłoby się więc wydawać, że planowana ustawa to kolejny bubel naszych parlamentarzystów(...) dachu. Pobierz za darmo program PIT 2011 Przyjrzyjmy się tej sprawie nieco z boku, to jest bez osobistego zaangażowania. Zastanówmy się więc, jakie będą konsekwencje wprowadzenia ustawy dla...

 • W ramach konkursu, który ogłosił Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie (Podkarpackie) osoba, która chce założyć własną firmę może otrzymać nawet 40 tys. zł dofinansowania. W sumie do zakontraktowania jest 40 mln zł.

 • Chcemy chleba i katastrof! Czyli o deregulacji zawodów oczami polityków

  Deregulacja zawodów budzi wiele skrajnych emocji. Nie pomagają nawet konsultacje społeczne: okazuje się bowiem, że i tu opinie badanych są mocno podzielone. Przedstawiciele zawodów, które mają zostać "zderegulowane" są zdecydowanie przeciwni ustawie, natomiast ma ona wielkie poparcie wśród bezrobotnych.