• Informacje na temat:

  jak pisać cv

Artykuły na temat: jak pisać cv
 • Aby stać się właścicielem odziedziczonego spadku, musimy załatwić formalności w sądzie. Oto wzór wniosku w tej sprawie.

 • Zakład ostrzega niektórych samozatrudnionych, że niebawem mogą stracić prawo do zasiłku chorobowego. Wszystkim natomiast wysyła nowe numery kont do opłacania składek.

 • Ile można zarobić na pisaniu?

  ...twarzy Greya". Do sukcesu tego przyczyniło się wydanie książki w formie e-booka. Znana wszystkim dzieciom autorka "Harry’ego Pottera", J. K. Rowling, udowodniła ostatnio, że potrafi tez pisać dla(...) z działalności literackiej wyniosły 76 mln dolarów. Natomiast Dan Brown, autor książek takich jak "Kod Leonarda da Vinci" czy "Anioły i Demony", w ostatnich 2 latach zarobił 50 mln dolarów.  Amerykański...

 • Blog i towarzyszące mu kanały w mediach społecznościowych, najczęściej na Facebooku i Instagramie, to sposób na przedstawienie siebie, zaprezentowanie swoich pasji, wiedzy, opinii czy umiejętności. Dla większości jest to dodatkowe zajęcie, realizowane obok regularnej aktywności zawodowej. Blog może być także sposobem na biznes i dodatkowy zarobek. Bardzo pomocne w tym zakresie może okazać się dołączenie do programów afiliacyjnych, które w łatwy sposób pozwoli zarabiać na blogu.

 • 10 wskazówek, jak lepiej pisać teksty użytkowe

  ...znawczyni gramatyki, jak lepiej pisać"). - Biznesmeni często używają wyrafinowanych, trudnych słów, by brzmieć inteligentnie. Jednak w rzeczywistości brzmi to, jakby się za bardzo starali. Zacznij od używania krótkich zdań oznajmujących. Nigdy nie używaj długich wyrazów, jeśli możesz je zastąpić krótkimi. (Nie potrzeby pisać "korzystać", gdy wystarczy "używać".) Bądź bezlitosny przy redakcji...

 • Jak się ustrzec przed zakupem fałszywki na rynku sztuki

  "Falsyfikat" i "fałszerstwo" - te dwa słowa są - niestety - tak stare jak słowo "sztuka". Czy na polskim rynku często zdarzają się skandale związane z fałszerstwami dzieł sztuki? Jak się bronić przed tym, by nie kupić falsyfikatu?

 • Fakty i mity o pisaniu CV

  Duża część poszukujących pracy zbyt dużą wagę przykłada również do zdjęcia zamiast koncentrować się na merytoryce. Mit nr 1: CV na jedną stronę Jak pokazują wyniki badania Pracuj.pl*, aż połowa(...), który zdecydował się na zmianę pracy. Konieczne jest pokazanie potencjalnemu pracodawcy, z jakimi obowiązkami i zadaniami mieliśmy styczność i jak prowadzimy swoją karierę zawodową. Mit nr 2: Czym...

 • Handel: Polacy nie czytają co pisze na metkach

  Polacy czytają metki, ale rzadko stosują się do wytycznych, które zawierają. Informacji na metkach nie czytają zwłaszcza ludzie młodzi.

 • Zainteresowania w CV - jak o nich pisać?

  Lachrymologia, mąż Darek, myjnie parowe czy psychologia i pożarnictwo to tylko niektóre, realne przykłady zainteresowań, które kandydaci do pracy wpisali w CV. Czy warto umieszczać swoje hobby w życiorysie? Czego o kandydacie na podstawie jego zainteresowań może dowiedzieć się rekruter i jakie błędy popełniają kandydaci chwaląc się tym, jak spędzają wolny czas?

 • Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych z nadzieją przyjmuje deklarację Prezydenta Komorowskiego dotyczącą poparcia dla zmian w ustawie o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.