• Informacje na temat:

  jak pobrać pieniądze z bankomatu

Artykuły na temat: jak pobrać pieniądze z bankomatu
 • Jeśli nie dało się wypłacić gotówki z bankomatu, bo się zepsuł, masz prawo złożyć reklamację w banku.

 • Zwolennicy odłączenia się Katalonii od reszty Hiszpanii w piątek rano wyciągali pieniądze z bankomatów, zarówno większe sumy, jak i symboliczne, by zaprotestować przeciwko władzom centralnym i bankom, które przeniosły swe centrale do innych regionów.

 • Mam konto i kartę do bankomatu. Syn namawia mnie, bym korzystała z konta internetowego, nie wiem czy to bezpieczne. Ostatnio, gdy jechałam pociągiem widziałam, jak mój współpasażer pokazywał konduktorowi dziwny kwadratowy kod na telefonie, a parę dni temu młody chłopak, który stał w kolejce przede mną, płacił za zakupy... telefonem. Czy ja też mogłabym korzystać z takich form płatności? Ile to...

 • Kamery pomagają w bankomatowych reklamacjach

  Przypadek kobiety przywłaszczającej sobie pieniądze osoby, która zapomniała ich zabrać z bankomatu można porównać do zawłaszczenia czyjegoś portfela. Nie ma tu odpowiedzialności banku czy operatora.

 • Jak uniknąć ukrytych opłat za konto

  ...pieniądze, też strzeżmy się pułapki. Przykład 1.: bez opłat może być jedynie wypłata z bankomatu należącego do banku, w którym mamy konto. Natomiast, gdy pobierzemy pieniądze z bankomatu innego banku(...) faktycznie darmowe? Wyjaśniamy, jak to sprawdzić i uniknąć zbędnych wydatków! •Przede wszystkim przeczytajmy umowę o prowadzenie konta oraz załączniki. Przestudiujmy tabelę opłat. Jeśli jakiś zapis jest...

 • Komu mogę przelać pieniądze na numer telefonu?

  Najpóźniej w połowie 2018 roku przelewy na numer telefonu będą jeszcze łatwiejsze. Użytkownik BLIK-a w swoich kontaktach w smartfonie będzie widział, kto ma włączoną tę opcję, a kto nie. Przelewy na numer telefonu (tzw. P2P) to wygodny i szybki sposób na przekazywanie niskich kwot znajomym.

 • Płatności elektroniczne są bardziej wygodne niż gotówkowe. I jak podkreślają eksperci – jeśli przestrzegamy zasad – bezpieczne.

 • Amber Gold przy kryptowalutach to może być pikuś

  Po ostatniej fali spadków notowań posiadacze akcji we wszystkich krajach połączyli się w bólu z posiadaczami kryptowaluty bitcoin. Ale to poczucie straty to chyba jedyna rzecz, która łączy obydwa światy - oczywiście poza prawem popytu i podaży. Na giełdzie akcji i kryptowalut można dużo zyskać i dużo stracić. I tu, i tu, niektórych może zaślepić żądza zysku.

 • ...7 miesiącach zaczęły... znikać z niego pieniądze. Okazało się, że bank wprowadził opłaty, a przedtem to była promocja. Komunikat podobno był w internecie. Ale na piśmie nic z banku nie dostałam. Anna...

 • Usługi finansowe przydatne w chłodne dni

  Zbliżający się listopad przynosi ze sobą zimniejsze dni. Już teraz temperatura coraz bardziej zbliża się do zera. Przy takiej aurze perspektywa wyjścia na świeże powietrze przestaje cieszyć. Zwłaszcza jeśli jest to przymusowa wyprawa do bankomatu czy oddziału banku. Expander podpowiada, że istnieje kilka usług finansowych, które mogą być bardzo przydatne podczas chłodnych jesiennych dni.