• Informacje na temat:

  jak pomnażać pieniądze

Artykuły na temat: jak pomnażać pieniądze
 • ...”. Największe szanse mają ci, którzy myślą o przyszłości i starannie planują swoje życie – im oszczędzanie przychodzi tak łatwo jak oddychanie. Łatwiej osiągnąć bliski cel Jeśli chcesz odłożyć pieniądze(...) Oszczędzanie zaczyna się w głowie Amerykański psycholog, Philip Zimbardo twierdzi, że to, jak postrzegamy czas, ma wpływ na nasze decyzje, także te o oszczędzaniu. Jeśli żyjemy...

 • Pomnażać pieniądze nie jest łatwo. Na bitcoinie urosła już bańka, która zaraz pęknie

  Podważyć zaufanie do tradycyjnego pieniądza, porównać z popularnym bitcoinem i pokazać finansową rewolucję - tak dzisiaj łowi się inwestorów w Polsce.

 • Ludzie, którzy dbają o swój rozwój ekonomiczny, czytają, pytają, poszerzają swoją wiedzę. Nie ulegają promocjom i namowom sprzedawców! Mają przemyślane wydatki. Wówczas potrafią lepiej zarządzać domowym budżetem. Jeśli pieniądze się ciebie nie trzymają i uważasz, że to się już nigdy nie zmieni - zmień sposób myślenia, a zaczniesz je przyciągać!

 • Statystyczny Polak zarabia około 3 tys. złotych netto miesięcznie. Raczej nie posiada większych oszczędności, a często równocześnie spłaca kredyt, np. mieszkaniowy. Łatwo sobie wyobrazić, jak bardzo(...) - wielomilionowa fortuna nie zawróciłaby nam w głowie. Pieniądze przeznaczylibyśmy na inwestycje, pomoc rodzinie i spłatę długów.

 • ...wydawaniem, pieniądze te można także inaczej spożytkować, by nie przeznaczać wszystkiego na codzienną konsumpcję. Sprawdź, jak to zrobić. Pozbądź się długów Po pierwsze, trudno(...) rodzinny, ale mogą być przyczyną stresu i wielu zmartwień. Gdy zauważysz, że „500 plus” pozwoliło Ci już zaspokoić podstawowe potrzeby, jak choćby ubrania, możesz pomyśleć o kolejnym kroku – inwestycji...

 • Oszczędzanie: Polacy popełniają liczne błędy

  Większość Polaków nie gromadzi oszczędności, a ci, którzy to robią, popełniają liczne błędy. Podstawowym jest to, że trzymają pieniądze na nieoprocentowanych kontach i w gotówce. Przez to trudno jest im zebrać większą sumę, gdyż ich środki nie są pomnażane. Expander podpowiada, jak odkładać nadwyżki finansowe, aby zgromadzić duży kapitał, nie narażając się na zbyt wysokie ryzyko.

 • Obligacje skarbowe to rodzaj pożyczki, jaką państwo zaciąga u osób prywatnych i firm, które kupują ten rodzaj papierów wartościowych. To najbardziej bezpieczna lokata oszczędności. Skarb Państwa całym swoim majątkiem gwarantuje, że w określonym terminie otrzymamy odsetki i obligacje zostaną wykupione – czyli odzyskamy pieniądze, jakie na nie wydaliśmy.

 • Konta oszczędnościowe: Ranking listopad 2015

  Jedni wolą wydawać pieniądze, a inni je oszczędzać. Sprawdź, gdzie obecnie najlepiej ulokować swoje środki.

 • ​Pracujący biedni: Harują, ale zarabiają grosze. Jest ich w Polsce coraz więcej

  Na stanie się biednym pracującym narażeni są dziś wszyscy. Seniorzy (45+) z przyczyn oczywistych. Młodzi - zarówno ci po studiach, jak i w trakcie edukacji - też jak najbardziej. Bo to, co dziś oferuje im rynek pracy, to najczęściej śmieciowe posady w usługach, zwykle gastronomii i call centers.

 • Donald Trump nie przejął się tym, że jako prezydent największego mocarstwa świata ma teraz inne zadania niż przed wyborami. Pozostał biznesmenem gotowym w każdych okolicznościach pomnażać majątek. Nawet wykorzystując przy tym markę "Biały Dom".