• Informacje na temat:

  jak się pisze cv

Artykuły na temat: jak się pisze cv
 • Aby stać się właścicielem odziedziczonego spadku, musimy załatwić formalności w sądzie. Oto wzór wniosku w tej sprawie.

 • Osoby, które nadal chcą anonimowo korzystać z telefonów, mogą bez problemu kupić startery zagranicznych operatorów albo karty SIM już na kogoś zarejestrowane. Wszystko zgodnie z prawem - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Sytuacja na rynku pracy nie jest łatwa… Wykorzystują to niektórzy pracodawcy, „naginając” przepisy dla własnych korzyści. A pracownicy często zgadzają się na złe traktowanie, bo – jak sami twierdzą – nie mają innego wyjścia. Poprosiliśmy Agnieszkę Jaroszek, prawniczkę, specjalistkę w zakresie prawa pracy o komentarz do sytuacji, w jakich znaleźli się czytelnicy, oraz o rady, jak przeciwstawiać...

 • Zarejestrowane karty SIM: Biznes prosty, ale ryzykowny

  Ustawa antyterrorystyczna sprzyja powstaniu czarnego rynku zarejestrowanych kart telefonicznych. Zgubioną lub skradzioną lepiej wyrejestrować, bo może zostać użyta przez przestępców

 • Pensje się rozpędzą

  Zarobki w Polsce mogą rosnąć o kilkanaście procent rocznie. Tak stało się na Węgrzech - pisze w poniedziałek "Rzeczpospolita".

 • Boom gospodarczy niedługo przeminie. Jak się przygotować?

  Dynamicznie zwiększający się PKB, rosnące płace i malejące bezrobocie zawdzięczamy poprawie koniunktury w strefie euro oraz na świecie. Niestety, z dużym prawdopodobieństwem to krótkotrwały stan. Nikłe są perspektywy, by ok. 4-procentowy wzrost utrzymał się w Polsce dłużej niż przez kilka najbliższych kwartałów - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

 • Ile można zarobić na pisaniu?

  Na pisaniu książek też można dobrze zarobić. Rekordowe kwoty sięgają nawet 95 mln dolarów rocznie. James Patterson, słynny amerykański autor thrillerów i powieści kryminalnych, w ciągu ostatnich trzech lat zarobił ponad 275 mln dolarów.

 • Lepiej bardzo uważać, co się pisze na Allegro. Portal filtruje wpisy użytkowników

  Portal Allegro twierdzi, że filtruje wpisy użytkowników dla ich bezpieczeństwa. Według niektórych prawników jest to jednak naruszenie tajemnicy korespondencji.

 • Jak nie dać się nabrać na nowe sztuczki oszustów

  Pomysłowość naciągaczy nie zna granic! Powołują się na pracowników administracji, przedstawicieli różnych służb, urzędników. Na ich oszukańcze chwyty dają się złapać osoby w każdym wieku. Jak się bronić przed tym procederem? Przeczytaj rady ekspertów.

 • Wenezuela - odarci z godności za życia i po śmierci

  Braki wody, żywności, lekarstw, dramatyczne problemy służby zdrowia, wielki kryzys ekonomiczny... Gdy wydaje się, że mieszkańców Wenezueli prawdopodobnie już nic nie jest w stanie zaskoczyć, pojawiają się coraz tragiczniejsze doniesienia - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.