• Informacje na temat:

  jak uzyskać dofinansowanie na firme

Artykuły na temat: jak uzyskać dofinansowanie na firme
 • ...dofinansowania działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych można uzyskać poradę w powiatowym lub wojewódzkim urzędzie pracy albo pod numerem Zielonej Linii: 19524. P. Krystyna z Jarosławia: „Nie wiem, jak(...). Biura nie udzielają porad przez telefon (w ten sposób można uzyskać tylko informacje o dyżurach i zarezerwować sobie termin). 3. Jak się przygotować do wizyty w biurze Na spotkanie z doradcą należy...

 • ZUS dofinansuje mikroprzedsiębiorstwa

  Firmy mogą otrzymać solidne wsparcie na poprawę bezpieczeństwa pracy. Na dofinansowanie inwestycji ZUS przeznaczy w tym roku blisko 27 mln zł. Maksymalna kwota dla mikroprzedsiębiorstwa ( do 9 pracowników) wynosi 40 tys. zł.

 • ..., jak często pracownik otrzyma dofinansowanie do okularów. Natomiast w przepisach wewnętrznych powinny się znaleźć informacje dotyczące kwoty zwrotu, terminu wypłaty oraz dokumentów niezbędnych do jej(...). Jak to jest z tymi przywilejami pracowniczymi? – pyta Hanna D. ze Skwierzyny. Pracodawca musi zrefundować zakup okularów korygujących pracownikom (także stażystom i praktykantom), ale tylko tym, którzy...

 • ZUS zakręcił kurek z pieniędzmi na bhp. Ucierpią głównie małe firmy

  Zakład nie przyjmuje wniosków o dofinansowanie inwestycji mających poprawić bezpieczeństwo pracowników. Przedsiębiorcy, którym się nie udało uzyskać wsparcia, muszą czekać na ogłoszenie konkursu.

 • Masz świetny pomysł na mały biznes, ale z funduszami krucho? Dowiedz się, skąd i w jaki sposób możesz uzyskać pomoc.

 • Spółka Feerum S.A., jeden z największych w Polsce producentów kompleksowych elewatorów zbożowych, służących do suszenia i magazynowania produktów roślinnych, takich jak m.in. zboża, rośliny strączkowe i oleiste, kukurydza i inne, opublikowała wyniki finansowe za I kwartał 2016 roku.

 • Gdy niepełnosprawny chce założyć własną firmę

  Aby dostać takie wsparcie, trzeba być zarejestrowanym w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna. Nie można też korzystać z innych publicznych form dofinansowania na założenie własnej działalności. Jak(...) gospodarczej, rolniczej lub na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej. Obecnie maksymalnie można uzyskać 59140 zł.

 • SferaNET S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2014 r., działająca w branży telekomunikacyjnej, złożyła wniosek o dofinansowanie projektu dotyczącego budowy sieci światłowodowej w województwie śląskim w ramach działania 1.1.

 • ...terenie pytaj w urzędzie miasta i gminy, bo one są często udziałowcami funduszy pożyczkowych. Są to instytucje samorządowe wspierające przedsiębiorców na swoim terenie. Radzimy, jak uzyskać pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozkręcenie firmy. Krok po kroku Krok I – udaj się do siedziby funduszu pożyczkowego i zapytaj, jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać pożyczkę. Tu...

 • SferaNET, spółka notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2014 r., działająca w branży telekomunikacyjnej, złożyła wniosek o dofinansowanie projektu dotyczącego budowy sieci światłowodowej w województwie śląskim w ramach działania 1.1. Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W akcjonariacie Spółki pojawił się także nowy inwestor - 3S S.A., który przekroczył próg 5 proc. głosów na WZA.