• Informacje na temat:

  jak założyc przedszkole prywatne

Artykuły na temat: jak założyc przedszkole prywatne
 • ..., jak wysoki osiągną dochód. Limity zarobkowe ZUS nie dotyczą również osób pobierających renty inwalidy wojennego i renty po tym inwalidzie. W tej samej grupie są też inwalidzi wojskowi, którzy(...) żadnej pracy. Taka próba może się zakończyć cofnięciem zasiłku. Tutaj prawo nie pozostawia nam pola manewru. W przypadku osób, które są na zwolnieniu lekarskim, zarówno ZUS, jak i pracodawca mogą sprawdzać...

 • W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, edukacja w zakresie przedsiębiorczości czy programowania staje się już koniecznością. Zrozumiano to już na Zachodzie, gdzie tego rodzaju lekcje prowadzone są nawet w przedszkolach. Jak ułatwić młodemu pokoleniu start w dorosłe życie?

 • Matka Polka niepracująca

  ...to młodych kobiet między 25. a 44. rokiem życia, które - jak wynika z danych GUS - stanowią aż 57 proc. biernych zawodowo - dodaje specjalista z portalu rynekpracy.pl. Biznes INTERIA.PL na Facebooku(...) rynkiem pracy Polek odbiega od europejskich doświadczeń? Jak wynika z zestawienia Eurostatu, niepracujące polskie opiekunki plasują się blisko unijnej średniej (14,8 proc.). W 2011 roku opieka nad...

 • Zmiany w dotacji. Prywatne szkoły dostaną po kieszeni

  Od stycznia właścicielom niesamorządowych placówek oświatowych nie będzie się opłacać przyjmowanie dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  ...marek i sieci handlowych. Gdy już przyzwyczaimy się do jakiegoś produktu, jesteśmy mu wierni i kupujemy go latami. Czasem zaszaleję – sposób na odreagowanie Agnieszka, 25 lat, pedagog M yślę(...)? Marzy mi się oczywiście własny kąt, choćby kawalerka, ale nie mam zdolności kredytowej, a wynajem to wyrzucone pieniądze. No i jak słyszę opowieści tych, co zadłużyli się we frankach i teraz ich...

 • PiS zaprasza Polaków w Wielkiej Brytanii z powrotem do kraju. Kłopot w tym, że brakuje mu pomysłów, jak ich przekonać. U nas ma być dopiero lepiej, tam jest już dobrze.

 • Nasze szkoły nie uczą, wręcz niszczą

  Przedstawiciele politycznej elity, a także niektórzy prezydenci największych polskich miast twierdzą, że budujemy gospodarkę opartą na wiedzy. W jakim miejscu znajdujemy się w tej chwili, jeżeli chodzi o dążenie do tego celu? Z Grażyną Drażbą-Derdej rozmawia Roman Mańka.

 • Dzika reprywatyzacja, czyli długi cień Bieruta

  Po 70 latach od nacjonalizacji nieruchomości i przedsiębiorstw prywatnych, spadkobiercy dawnych właścicieli wciąż czekają na jasne reguły zwrotu zagrabionego przez PRL mienia. Za to "inwestorzy" skupujący roszczenia i przedwojenne akcje nie narzekają.

 • Na swoim: biznes dla zuchwałych

  Kiedy, jeżeli właśnie nie teraz? Sytuacja gospodarcza jak nigdy sprzyja zakładaniu własnych firm. Okazję postanowiły wykorzystać Renata Kawa, Wioletta Jastrzębska i Agnieszka Mazańska, które ze swoją(...) rynek public relations, na którym "wciąż jest wiele do zdobycia". Drugi zaś - nietypowe pomysły na pozyskanie klientów, takie jak np. First Ladies' Day. Wrocławianki zorientowawszy się, że wśród szefów...

 • Beata Szydło: Program 500+ także dla najbogatszych to "temat do dyskusji"

  - To jest dobry temat do dyskusji - tak premier Beata Szydło odpowiedziała we wtorek na pytanie, czy 500 zł na drugie i kolejne dziecko dostaną także najbogatsi. Jak mówiła, choć rząd jest przygotowany na "realizację finansową" projektu w obecnym założeniu, to jest ciekawa innych propozycji.