• Informacje na temat:

  jak zdobyc dofinansowanie na firme

Artykuły na temat: jak zdobyc dofinansowanie na firme
 • Dofinansowanie urlopu lub kolonii dzieci jest finansowane zwykle właśnie z tego funduszu. Szczegółowe zasady przyznawania dofinansowania znajdziesz w regulaminie funduszu. Wysokość dopłaty zależy przede wszystkim od twojej sytuacji finansowej i dochodów (nie mogą przekroczyć ustalonej w regulaminie kwoty). Dofinansowanie wypoczynku dzieci w wieku do 18 lat jest w całości zwolnione z podatku...

 • Pylon S.A. - wiodący, polski producentem wysokiej jakości zestawów oraz obudów głośnikowych, notowany od 2013 roku na rynku NewConnect - pozyskał 4,47 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Rozwoju na działalność badawczo-rozwojową.

 • Nowoczesne systemy motywacyjne w polskich firmach

  ...każdy ma możliwość zdobycia benefitu. Dzięki temu zespół wie, jak może rywalizować o nagrodę.  Należy też pamiętać o tym, że system motywacyjny przy rozbudowanej strukturze powinien być zróżnicowany. To(...)Vouchery, opłacanie studiów rozszerzających kompetencje specjalistów, wewnętrzne szkolenia na prośbę zespołu, a nawet dofinansowanie kursu prawa jazdy to benefity, które mogą przyczynić się do...

 • Producent unikatowego w skali świata urządzenia do samodzielnego badania piersi o nazwie BRASTER dywersyfikuje jego kanały sprzedaży, docierając do coraz większego grona odbiorców.

 • ...starać i jakie insty tucje ją przyznają. Dofinansowanie z urzędu pracy O pieniądze na założenie firmy w urzędzie pracy mogą się ubiegać osoby zarejestrowane jako bezrobotne. Pod warunkiem że w ciągu(...), gdzie się o nie starać i jakie trzeba spełnić wymogi. Pomogą też wypełnić wniosek o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub wskażą instytucję, która kandydata na przedsiębiorcę...

 • Wielton - polska firma z europejskiej czołówki

  Konsekwentna i dynamiczna strategia, zdolność adekwatnego reagowania na zmiany rynkowe wprowadziły Wielton do europejskiej czołówki. Czas zajmować przyczółki poza kontynentem i sięgać dalej.

 • Jak prosić o podwyżkę?

  Większość z nas chciałaby zarabiać więcej. Mamy jednak kłopot z proszeniem o podwyżkę. Problem dotyczy szczególnie kobiet, które w wielu branżach padają ofiarą nierówności w wynagrodzeniach między kobietą a mężczyzną na tym samym stanowisku. Trenerka biznesu, Marta Skiba, radzi, jak i kiedy rozmawiać o podwyżce.

 • Jak pozyskać dotacje unijne z nowego rozdania

  Już 15 września 2015 r. rozpocznie się jesienna tura warsztatów Akademii Przedsiębiorcy, organizowana dla przedsiębiorców przez Bank Zachodni WBK.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • W lipcu wzrosła liczba upadłości firm w Polsce

  W lipcu opublikowano informacje o upadłości 73 polskich przedsiębiorstw (wobec 69 w lipcu ub.r.). Od początku roku opublikowano informacje o 435 upadłościach wobec 465 w tym samym okresie ub. roku.