• Informacje na temat:

  jak znależć kogoś

Artykuły na temat: jak znależć kogoś
 • Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim to duży stres dla każdej mamy. Musi przecież zostawić w domu maluszka, z którym dotąd się nie rozstawała. Poradzimy ci, jak znaleźć dla dziecka najlepszą opiekunkę.

 • Osoby, które nadal chcą anonimowo korzystać z telefonów, mogą bez problemu kupić startery zagranicznych operatorów albo karty SIM już na kogoś zarejestrowane. Wszystko zgodnie z prawem - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

 • ...poważnie o pracy za granicą, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego pośrednika albo przynajmniej kogoś, kto dobrze zna rynek pracy w kraju, do którego chce Pani wyjechać. Istnieją dwie możliwości...

 • Chcesz anonimowo korzystać z telefonu? Kup kartę SIM u zagranicznego operatora

  Osoby, które nadal chcą anonimowo korzystać z telefonów, mogą bez problemu kupić startery zagranicznych operatorów albo karty SIM już na kogoś zarejestrowane. Wszystko zgodnie z prawem.

 • Jak kogoś zwolnić?

  ...przyjąć tego do wiadomości. Twierdziła, że "może się zmienić". - Powtarzała to przez pół godziny, a ja próbowałem jej powiedzieć, że to ostateczna decyzja. Na zdjęciach: Jak kogoś zwolnić? 10 atrakcyjnych, niedrogich sposobów zapewnienia klientom atrakcji 11 filmów, jakie powinni obejrzeć przedsiębiorcy 20 najważniejszych pytań w biznesie 20 sposobów na wzrost, gdy gospodarka...

 • Jak zacząć oszczędzać

  Święta, święta i po pieniądzach. Sylwestrowe i świąteczne wydatki mocno nadszarpnęły, a nawet zadłużyły niejeden budżet domowy. Do listy noworocznych postanowień najwyższy czas dopisać jeszcze jedno - zacznę oszczędzać. Oto kilka najprostszych sposobów odkładania pieniędzy dla tych, którzy jeszcze nie potrafią regularnie akumulować kapitału.

 • Znaleźć pracę poprzez portal LinkedIn

  Od tamtej pory co jakiś czas dostawałam zaproszenia i wiadomości. Często je ignorowałam lub odkładałam na później. Facebook był bardziej atrakcyjny, bo miał zdjęcia, gry i grupy fanów, więc spędzałam na nim więcej czasu. Zebrałam ponad 200 "znajomych", kilkakrotnie zmieniałam moje dane profilowe i umieściłam tam linki do moich artykułów. Jak wdrożyć ruchomy czas pracy 10 wskazówek, jak...

 • Finanse studenta - jak nimi zarządzać?

  Pierwsze kroki z dala od domu to duże wyzwanie dla studentów, szczególnie jeśli chodzi o finanse. Zazwyczaj mają przeznaczoną określoną sumę pieniędzy na miesiąc, która musi wystarczyć zarówno na obowiązkowe wydatki, jak i przyjemności. Na szczęście jest sporo sprawdzonych sposobów na to, by skutecznie zarządzać studenckim budżetem.

 • ..., pomyślała więc, że wspomoże jakieś schronisko dla zwierząt. Miała jednak wiele pytań w sprawie tego podatku, zadzwoniła więc do urzędu skarbowego. – Przekazałabym jeden procent własnego podatku, ale czy(...) pani przekazać do Skarbu Państwa – powiedziała. Jak wybrać swoją fundacje Marcelina chciała się dowiedzieć, czy w takim razie każdej fundacji może przekazać jeden procent podatku. – O, nie...

 • Kolejny trudny rok za Tesco. Polska ważnym rynkiem, ale nie za wszelką cenę

  opłacalności, trzeba będzie znaleźć kogoś, kto jest w stanie to zrobić. Jak bumerang powraca więc pytanie: czy Tesco wyjdzie z Polski?