• Informacje na temat:

  jak zostać taksówkarzem

Artykuły na temat: jak zostać taksówkarzem
 • Zostań kierowcą mini caba

  Wyspach: www.flyminicabs.co.uk, www.fxairports.co.uk, Easy Airport Transfer. Uwaga! Chcesz zostać taksówkarzem i planujesz staranie się o PHV Driver Lincence Fly Minicabs oferuje ci - bezpłatnie - swoją(...) taksówki są Ford Mondeno, Volkswagen Passat i Toyota Avensis. Zakup takiego auta to wydatek rzędu 3000-4000 Ł. Nie warto się tu kusić na jakieś super okazje. Jeśli nie masz wystarczającej gotówki...

 • Mniejsze i większe grzechy taksówkarzy, czyli sposoby, jak oszukać pasażera

  Zbyt duża liczba taksówek i zbyt mała liczba chętnych do podróżowania nimi przyczynia się do tego, że taksówkarze sięgają po nielegalne i nieetyczne formy zarobku. Dzięki nim próbują wyciągnąć od naiwnych klientów jak najwięcej. A z informacji, jakie można znaleźć w internecie aż 78 proc. społeczeństwa ma nieprzyjemne doświadczenia związane z podróżą taxi.

 • Makler zostanie zderegulowany

  ...konkurencji. Im mniej zawodów regulowanych, tym większa jakość usług - twierdzi minister i ma nadzieję, że jeszcze w tym roku parlament uchwali przynajmniej pierwszą proponowaną przez niego transzę(...) piloci wycieczek. Boją się, że ubędzie im klientów, a ten, kto miał zarobić na szkoleniach i egzaminach, już nie zarobi. Także w branży finansowej instytucje zrzeszające maklerów, takie jak Izba...

 • "Rzeczpospolita": MIB chce zrównać kierowców Ubera z taksówkarzami

  Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zamierza zrównać kierowców Ubera z taksówkarzami pisze czwartkowa "Rzeczpospolita".Większość kierowców jeżdżących z tą aplikacją może stracić pracę.

 • W tych zawodach już wkrótce może zabraknąć pracy! Kogo roboty wyrzucą na bruk?

  Chirurg, marketing menedżer, analityk systemów komputerowych - oni mogą spać spokojnie. Tych, którzy zarabiają na życie jako ekonomiści, księgowi czy taksówkarze, algorytm skreśli z listy płac. Prawie połowa obecnie istniejących zawodów może zostać zautomatyzowana i wkrótce zniknąć z rynku pracy.

 • Czy własna firma taksówkowa to dobry pomysł na biznes? Dowiedzmy się, jakie formalności musi dopełnić przyszły taksówkarz oraz jakie koszty musi ponieść - i czy to się opłaca.

 • Szwajcaria: Zarobki wysokie jak Alpy

  Pracujący na budowie powinni zarobić nie mniej jak 30 franków, kelner 20 franków, sprzątaczka 18 franków, wszystko na godzinę. Szwajcarskie związki zawodowe domagają się teraz aby minimalna płaca wynosiła przynajmniej 4000 franków, czyli około 14 tys. zł. O takich zarobkach w innych zachodnich krajach, może z wyjątkiem Norwegii, możemy tylko pomarzyć.

 • Operatorzy aplikacji taksówkowych liczą na współpracę z rządem. I podpowiadają estońskie rozwiązanie

  Korporacje taksówkowe nie chcą się pozbyć konkurencji, ale oczekują równego traktowania wszystkich podmiotów. Ich oponenci uważają zmiany, proponowane przez Ministerstwo Infrastruktury, za archaiczne i nieprzystające do prawa UE. Wprowadzenie licencji dla pośredników oceniają jako poważne utrudnianie dostępu do rynku.

 • Pracownicy firm powyżej 10 osób mają większe szanse na podwyżki

  .... Niektórzy eksperci twierdzą, że zatrudnionym płaci się tak mało, jak tylko jest to możliwe, zgodnie z prawem Davida Ricardo.

 • Jak wybrać auto na firmę?

  Dziś większość małych firm potrzebuje samochodu, który jest niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej. Jak wybrać odpowiednie auto i sfinansować jego zakup?