• Informacje na temat:

  jaka najlepiej zbierać na własne mieszkanie

Artykuły na temat: jaka najlepiej zbierać na własne mieszkanie
 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Mieszkania bezczynszowe: Wady i zalety

  "Nie ma róży bez kolców" - mieszkanie bezczynszowe to realna oszczędność kilkuset złotych miesięcznie, ale rozwiązanie to nie jest pozbawione wad. Home Broker wziął je pod lupę i przyjrzał się plusom i minusom takich ofert.

 • Mój szef psychopata

  Kłamie, manipuluje ludźmi, przywłaszcza sobie twoje sukcesy i zwala na ciebie winę za własne niedociągnięcia. I widać, że robi to bez wyrzutów sumienia. Być może twój szef jest psychopatą. Tacy ludzie często robią wielkie kariery. O to, jak się przed nimi bronić, pytamy dr Paula Babiaka, jednego z najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie osobowości psychopatycznej.

 • Wkład własny zniweczy marzenia o własnym M?

  proc. wartości mieszkania. W praktyce oznacza to, że każdy Polak pragnący kupić własne "M", będzie musiał wyłożyć na stół kilkadziesiąt tysięcy złotych. W 2017 r. poprzeczka pójdzie jeszcze wyżej - wkład własny ma wzrosnąć do poziomu 20 proc.! Zanim załamiesz ręce, przeczytaj o kilku sprawdzonych sposobach na zgromadzenie wkładu własnego. Innym już się to udało!

 • ..., trzeba jak najszybciej złożyć doniesienie na policję, a jeśli to nie przyniesie skutku – pozew w sądzie cywilnym. Najlepiej, gdy będzie to pozew wszystkich odczuwających zagrożenie sąsiadów. Warto to...

 • Wyprowadzka z wynajmowanego mieszkania: na co uważać?

  Zmiana mieszkania, wypowiedzenie umowy i przeprowadzka mogą okazać się wyjątkowo uciążliwymi i stresującymi działaniami jeśli nie będą odpowiednio zaplanowane. Na co zwrócić uwagę decydując się na zmianę mieszkania?

 • Mieszkanie w bloku ma zalety i wady. Nie musimy martwić się o odśnieżanie czy wywóz śmieci, bo o to dba zarządca. A i koszty remontów nie są tak wielkie, gdyż dzielimy je z sąsiadami. Ale to właśnie(...) zrobić zdjęcia zniszczeń i zbierać wszystkie rachunki za remont (za farby, usługi fachowców itp.). Potem na piśmie zwrócić się do sąsiada o odszkodowanie, podając, jakiej żąda kwoty oraz w jakim...

 • Sześć rzeczy, które próbują ukryć sprzedający mieszkania

  Choć na polskim rynku nieruchomości panują coraz wyższe standardy, to nadal znajdują się osoby, których podejście do transakcji woła o pomstę do nieba. Próbują za wszelką cenę oszukać drugą stronę, tylko po to, by zarobić kilkaset złotych więcej na mieszkaniu, które sprzedają. Analitycy Home Broker wskazuje sześć rzeczy, które najczęściej próbują ukryć sprzedający.

 • Zarobki Polaków w Norwegii

  ...wakacyjnie na terenie Norwegii, stanowią młodzi ludzie (w szczególności studenci oraz maturzyści). Przeglądając oferty pracy sezonowej obserwujemy, że zajęciem najlepiej płatnym jest praca przy(...) podejmujemy się zlecenia, opłaca nam kurs języka. Co więcej, gwarantuje bezpłatne mieszkanie (najczęściej własny pokój) oraz wyżywienie. Dodatkowo pokrywa koszty przelotu oraz ubezpieczenia medycznego. Osoby...

 • Boom na mieszkania bez pożyczania. Skąd Polacy biorą gotówkę na zakup własnych "czterech kątów"?

  Według szacunków Narodowego Banku Polskiego dwa na trzy nowe mieszkania kupujemy bez proszenia o kredyt. Co za tym idzie, przybywa klientów, którzy nie chcą, aby bank im pożyczał ani oszczędzał ich pieniądze. Bo żeby dobrze zarobić i dużo odłożyć, trzeba najpierw mądrze wydać.