• Informacje na temat:

  jakie prognozy dla złotego

Artykuły na temat: jakie prognozy dla złotego
 • Rynek pracy w Polsce - prognozy Adecco Poland

  ...i jakie są perspektywy na kolejne miesiące? - 9,9 proc. - taki poziom stopy bezrobocia został osiągnięty we wrześniu. Prognozujemy, że dalszy spadek będzie jeszcze kontynuowany w październiku. W listopadzie lub grudniu nastąpi lekkie zbicie trendu, ale to w żaden sposób nie wpłynie na całościową ocenę sytuacji na rynku pracy. To dobry rok zarówno dla pracowników, jak i osób dopiero poszukujących...

 • Jaki wpływ na złotego mają turbulencje na rynkach wschodzących?

  Sierpniowe zawirowania na rynkach wschodzących nie pozostały bez wpływu na polską walutę, jednak kilkugroszowe osłabienie się złotego względem euro i dolara to nic w porównaniu do kryzysów walutowych w Turcji i Argentynie. Jakie są prognozy dla złotego?

 • Nędza minimalna = 1500 złotych

  ...pracy wskazuje to na bardzo korzystne prognozy dla polskich pracowników. Najnowsze dane publikowane przez GUS wskazują na zwiększenie poziomu zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw o przeszło(...) wiejskich. - Spodziewamy się, że wyniki przyszłych kwartałów będą znacząco przewyższać dotychczasowe prognozy wskaźnika bezrobocia. Oznacza to dla pracodawców działających na polskim rynku, zagrożenie...

 • S&P może dziś podnieść prognozy dla Polski?

  Agencja S&P prawdopodobnie podąży śladem Moody's i jeszcze dziś podniesie prognozy dla polskiej gospodarki, wspierając tym samym złotego i rozbudzając nadzieje na korektę w górę ratingu w październiku.

 • ​Upały nie odpuszczają. Te prawa przysługują ci w pracy!

  Najświeższe prognozy pokazują, że jak na razie nie możemy liczyć na ochłodzenie i upały zostaną z nami jeszcze co najmniej przez dwa tygodnie. W jaki sposób przetrwać tak gorące dni w pracy? Jakie prawa przysługują nam w czasie upałów? Sprawdźcie!

 • Złoty będzie się osłabiać. To skutek wyprzedaży walut rynków rozwijających się, do których należy Polska, a także zbliżających się wyborów.

 • Usługi - ostatni bastion wzrostu

  Koniunktura w usługach - według danych GUS - nie jest dobra, ale spadek nastrojów nie jest aż tak głęboki, jak w przemyśle. Według ostatnich marcowych badań niektóre kategorie usług - jak informacja i komunikacja oraz działalność finansowa i ubezpieczeniowa - spodziewają się nawet wzrostu sprzedaży w kolejnych miesiącach. Indeks prognozy sprzedaży wzrósł w pierwszej branży do 8,9 pkt z 7,3 pkt...

 • Kurs złotego: Czeka nas osłabienie polskiej waluty

  Złoty w najbliższych miesiącach osłabi się do dolara. Za amerykańską walutę trzeba będzie zapłacić więcej niż 4 złote.

 • Rynek pracy 2014

  Bezrobocie będzie spadać, płace nieznacznie wzrosną, powstaną nowe miejsca pracy. Czego jeszcze mogą oczekiwać pracodawcy i pracownicy w nadchodzącym roku? Zapraszamy do lektury prognozy największych wyzwań na rynku pracy przygotowanej przez ekspertów Work Service.

 • Umocnienie złotego nie zagraża eksporterom

  Bieżący poziom kursu euro do złotego nie powinien stanowić bariery dla ekspansji polskiego eksportu, a wzrost PKB w 2017 może być szybszy niż zakładane w budżecie 3,6 proc. - ocenia dla Interii wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki.