• Informacje na temat:

  jakie wynagrodzenie na stażu z urzędu pracy w roku 2014

Artykuły na temat: jakie wynagrodzenie na stażu z urzędu pracy w roku 2014
 • Zmiany w urzędach pracy w 2014 roku

  Dotychczas wiele osób bezrobotnych traktowało urząd pracy wyłącznie jak kasę wypłacającą zasiłek. Teraz to ma się radykalnie zmienić – osoba szukająca pracy otrzyma w urzędzie wsparcie i zostanie objęta indywidualnym programem pomocy.

 • Najlepszy pracownik? Darmowy. Coraz więcej osób godzi się na pracę bez wynagrodzenia

  ...pośrednictwem urzędu pracy lub staży absolwenckich. Firmy samodzielnie oferujące praktyki nie muszą stosować tych norm. Funkcjonują jedynie zbiory dobrych praktyk, jak np. Polskie Ramy Jakości Staży i Praktyk(...) i pół roku. Nikt nie płaci za moją codzienną pracę w szpitalu od 8 do 15. Żeby móc się utrzymać, muszę brać płatne dyżury w poradni już po zwykłych godzinach pracy - mówi Filip Dąbrowski, lekarz...

 • Sytuacja na rynku pracy sprawia, że niektóre firmy nie dbają nawet o podstawowe prawa swoich pracowników. Takim jest prawo do urlopu.

 • Rząd przyjął projekt reformy urzędów pracy

  Rząd przyjął we wtorek projekt ustawy mającej zreformować działanie urzędów pracy. Projekt zakłada m.in. podział bezrobotnych na aktywnych i trwale bezrobotnych, premiowanie urzędników za osiągane w pracy wyniki oaz nowe formy wsparcia dla szukających pracy.

 • Rząd przyjął założenia reformy urzędów pracy

  ...- Rada Ministrów przyjęła projekt założeń do nowelizacji ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, która ma zwiększyć efektywność urzędów pracy - poinformował po wtorkowym posiedzeniu rządu minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Rząd zajmie się reformą urzędów pracy

  Zwiększenie efektywności urzędów pracy to główny cel projektu nowelizacji ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, którym we wtorek zajmie się rząd. Przewiduje ona, że pomoc świadczona bezrobotnym będzie profilowana i w większości realizowana przez indywidualnego doradcę.

 • Toksyczne miejsca pracy. Mobbing w polskich firmach to codzienność

  Niebieska karta ma pomóc walczyć z przemocą w rodzinie. Na rynku pracy doszło do takiego zdziczenia, że najwyższa pora, by takie karty wprowadzić w firmach.

 • Możemy stracić nawet 400 tysięcy miejsc pracy

  Najwięcej ofert pracy w tym roku było na stanowiska sprzedażowe. Najwyższe wynagrodzenie otrzymywały osoby z branży technicznej. Pracodawcy ostrożnie zatrudniali, a pracownicy ostrożnie zmieniali miejsce zatrudnienia. Taki w skrócie był rok 2012 na polskim rynku pracy.

 • ​Wielka Brytania podnosi płacę minimalną

  Zapowiadana na początku 2014 roku podwyżka płacy minimalnej w Wielkiej Brytanii wchodzi w życie od 1 października. Minimalna stawka godzinowa wzrośnie o 19 pensów i będzie wynosić 6,50 funta (1 GBP = 5,2806 zł). Podwyżka pensji obejmie wszystkich uprawnionych do otrzymywania minimalnego wynagrodzenia zatrudnionych na terenie Zjednoczonego Królestwa - w tym imigrantów. Jest to zatem szczególnie...

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.