• Informacje na temat:

  jazda w holandii

Artykuły na temat: jazda w holandii
 • Dojeżdżasz do pracy rowerem? W Holandii mógłbyś liczyć na ulgę podatkową

  Władze Holandii wpadły na niecodzienny pomysł, który ma zachęcić jeszcze więcej pracowników do pozostawienia samochodu w garażu. Za dojazd do pracy otrzymają ulgę podatkową.

 • Ubezpieczenia: Dzięki technologiom cyfrowym styl jazdy kierowcy decyduje o składce

  Konkurencja na rynku ubezpieczeń jest coraz większa. Dotyczy to również ubezpieczeń komunikacyjnych. To sprawia, że firmy szukają nowych modeli biznesowych, w tym wykorzystujących technologie cyfrowe.

 • Praca za kółkiem w Holandii

  Masz uprawnienia do kierowania autobusami? Wolałbyś jeździć po lepszych drogach niż polskie? Nie zastanawiaj się zbyt długo - Holendrzy potrzebują kierowców.

 • Jest kolej, która chce nas wozić do Berlina!

  Przewoźnik kolejowy Arriva RP planuje uruchomić połączenie relacji Toruń-Berlin. Oferta miałaby być atrakcyjniejsza od jazdy samochodem na tej trasie. Jednym z samorządów, który zabiega o powstanie połączenia, jest wielkopolska Piła.

 • Zagraniczne prawo jazdy dla kierowcy zawodowego

  ...kierowców z Belgii, Francji czy Holandii - warto się rozejrzeć za ofertami pochodzącymi z tamtejszych firm. Zarobki kierowców TIR Niemcy 1,6-2,8 tys. euro* Anglia 1,8-2,8 tys. funtów(...) wydane w danym kraju Aby móc jeździć na TIR-ach... ... w Holandii , trzeba przejść badanie lekarskie. Adresy placówek, które się tym zajmują, znajdziesz na stronie www.arbo.startpagina.nl...

 • Niemcy. Pierwszy na świecie pociąg zeroemisyjny ruszył w trasę

  Coradia iLint to pierwszy na świecie pociąg zeroemisyjny napędzany ogniwem paliwowym. Wyprodukowała go francuska firma Alstom. W poniedziałek 17 września rozpoczął regularną służbę w ruchu podmiejskim w Niemczech.

 • 225 tys. miejsc pracy w Holandii

  Od 1 maja możemy legalnie pracować w Holandii. W kraju wiatraków i tulipanów czeka na nas 225 tys. miejsc pracy.

 • Walka z alkoholem - jak to się robi w Polsce i za granicą?

  Każdego roku alkohol zabija tysiące osób na całym świecie. Jak wynika z raportu Światowej Organizacji Zdrowia na temat spożycia alkoholu na świecie "Global status report on alcohol and health 2014", aż 5,9 proc. zgonów na świecie rocznie powiązana jest z piciem alkoholu. Spora część z nich to skutek wypadków drogowych z udziałem nietrzeźwych uczestników ruchu.

 • Zostań gazeciarzem w kraju tulipanów

  Nawet 10 euro na godzinę możesz zarobić pracując przy roznoszeniu gazet i ulotek w Holandii. Zajęcie gazeciarza wymaga od zatrudnionych komunikatywnej znajomości języka i dobrej kondycji fizycznej.

 • Niemiecka kolej na bakier z punktualnością i nie tylko

  Opóźnienia niemieckich pociągów wzbudzają nieustanne zdziwienie szczególnie wśród cudzoziemców. Przypisywany Niemcom w zakresie transportu kolejowego "ordnung" to od wielu lat tylko pobożne życzenie. Tymczasem w takich krajach jak Japonia, Chiny czy Taiwan 99 procent wszystkich pociągów przybywa na czas, a o niepunktualności mówi się już w przypadku opóźnienia nawet o jedną minutę.