• Informacje na temat:

  jazda w holandii

Artykuły na temat: jazda w holandii
 • Praca za kółkiem w Holandii

  Masz uprawnienia do kierowania autobusami? Wolałbyś jeździć po lepszych drogach niż polskie? Nie zastanawiaj się zbyt długo - Holendrzy potrzebują kierowców.

 • Ubezpieczenia: Dzięki technologiom cyfrowym styl jazdy kierowcy decyduje o składce

  Konkurencja na rynku ubezpieczeń jest coraz większa. Dotyczy to również ubezpieczeń komunikacyjnych. To sprawia, że firmy szukają nowych modeli biznesowych, w tym wykorzystujących technologie cyfrowe.

 • Zagraniczne prawo jazdy dla kierowcy zawodowego

  ...kierowców z Belgii, Francji czy Holandii - warto się rozejrzeć za ofertami pochodzącymi z tamtejszych firm. Zarobki kierowców TIR Niemcy 1,6-2,8 tys. euro* Anglia 1,8-2,8 tys. funtów(...) wydane w danym kraju Aby móc jeździć na TIR-ach... ... w Holandii , trzeba przejść badanie lekarskie. Adresy placówek, które się tym zajmują, znajdziesz na stronie www.arbo.startpagina.nl...

 • Jest kolej, która chce nas wozić do Berlina!

  Przewoźnik kolejowy Arriva RP planuje uruchomić połączenie relacji Toruń-Berlin. Oferta miałaby być atrakcyjniejsza od jazdy samochodem na tej trasie. Jednym z samorządów, który zabiega o powstanie połączenia, jest wielkopolska Piła.

 • 225 tys. miejsc pracy w Holandii

  Od 1 maja możemy legalnie pracować w Holandii. W kraju wiatraków i tulipanów czeka na nas 225 tys. miejsc pracy.

 • Walka z alkoholem - jak to się robi w Polsce i za granicą?

  Każdego roku alkohol zabija tysiące osób na całym świecie. Jak wynika z raportu Światowej Organizacji Zdrowia na temat spożycia alkoholu na świecie "Global status report on alcohol and health 2014", aż 5,9 proc. zgonów na świecie rocznie powiązana jest z piciem alkoholu. Spora część z nich to skutek wypadków drogowych z udziałem nietrzeźwych uczestników ruchu.

 • Zostań gazeciarzem w kraju tulipanów

  Nawet 10 euro na godzinę możesz zarobić pracując przy roznoszeniu gazet i ulotek w Holandii. Zajęcie gazeciarza wymaga od zatrudnionych komunikatywnej znajomości języka i dobrej kondycji fizycznej.

 • Niemiecka kolej na bakier z punktualnością i nie tylko

  Opóźnienia niemieckich pociągów wzbudzają nieustanne zdziwienie szczególnie wśród cudzoziemców. Przypisywany Niemcom w zakresie transportu kolejowego "ordnung" to od wielu lat tylko pobożne życzenie. Tymczasem w takich krajach jak Japonia, Chiny czy Taiwan 99 procent wszystkich pociągów przybywa na czas, a o niepunktualności mówi się już w przypadku opóźnienia nawet o jedną minutę.

 • Fanatycy pracy

  ...spaceruje z psem. - To dla mnie najlepszy sposób na dobre rozpoczęcie dnia - podkreśla. Jego metodą na stres jest też rodzina, sport i jazda na sportowym motocyklu. Służbowe obowiązki oraz życie...

 • Mobilis inwestuje w nowoczesne autokary na trasach dalekobieżnych

  Mobilis Group, jedna z największych firm transportowych w Polsce, wprowadziła nowe pojazdy Scania Higer A30 na dziewięciu połączeniach międzymiastowych. 20 autokarów kursuje po kraju już od września. Nowy tabor to nie tylko więcej przestrzeni, ale także łatwiejsze podróżowanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową.