• Informacje na temat:

  joanna strzelec łobodzińska

Artykuły na temat: joanna strzelec łobodzińska
 • Joanna Strzelec-Łobodzińska szefową Kompanii Węglowej

  Joanna Strzelec-Łobodzińska, która przez ostatnie 2,5 roku nadzorowała górnictwo jako wiceminister gospodarki, została nowym prezesem Kompanii Węglowej (KW). Jest pierwszą kobietą, która pokieruje polską spółką węglową.

 • Joanna Strzelec-Łobodzińska nie jest już wiceministrem gospodarki

  Joanna Strzelec-Łobodzińska nie jest już wiceministrem gospodarki. Decyzję o jej odwołaniu podjął 23 maja premier Donald Tusk - podały w piątek służby informacyjne rządu.

 • Joanna Strzelec-Łobodzińska zrezygnowała z kierowania Kompanią Węglową

  Prezes Kompanii Węglowej Joanna Strzelec-Łobodzińska zrezygnowała z kierowania firmą - podała w piątek Kompania. Obowiązki szefa spółki będzie pełnić jej wiceprezes ds. produkcji Marek Uszko - dowiedziała się nieoficjalnie PAP w spółce i resorcie gospodarki.

 • Strzelec-Łobodzińska to nowy prezes Kompanii Węglowej?

  Premier Donald Tusk wydał zgodę na skrócenie karencji byłej wiceminister gospodarki Joannie Strzelec-Łobodzińskiej. To oznacza, że nie ma już żadnych formalnych przeszkód, by została ona prezesem Kompanii Węglowej.

 • Opłata za przyłącz wytnie naszych

  Zaliczka opłaty za przyłączenie do sieci dla nowych elektrowni wiatrowych jest dobrym rozwiązaniem, pozwalającym na wyeliminowanie wtórnego obiegu dokumentów i zgłaszanie wniosków na wyrost - uważa wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.

 • Ministerstwo Gospodarki wciąż opowiada się za obniżką akcyzy na energię z obecnych 5 euro za MWh do 0,5 euro za MWh dla najbardziej energochłonnych przedsiębiorstw - poinformowała wiceminister resortu Joanna Strzelec-Łobodzińska.

 • Projekt zmian w prawie energetycznym, wzmacniających pozycję prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, omówi w poniedziałek komitet stały Rady Ministrów - podała wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.

 • Wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska zapewniła w piątek w Sejmie, że mimo powodzi nie ma przesłanek do ograniczenia dostaw prądu na terenie całego kraju. Dodała, że praca elektrowni pokrywa krajowe zapotrzebowanie na prąd.

 • 6 lipca wejdzie w życie rozporządzenie ministra gospodarki, które umożliwi staranie się o dotacje na inwestycje w górnictwie - poinformowała w czwartek w Sejmie wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska. Do rozdysponowania jest 400 mln zł.

 • Lawina wniosków o przyłączenie wiatraków

  Moc przyszłych farm wiatrowych, które potencjalni inwestorzy chcieliby przyłączyć do krajowego systemu energetycznego, ponad dwukrotnie przewyższa obecną moc samego systemu - podała wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.