• Informacje na temat:

  jp morgan chase w polsce

Artykuły na temat: jp morgan chase w polsce
 • Morawiecki: JPMorgan Chase otworzy w Polsce jedną ze swoich głównych siedzib

  Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował w Nowym Jorku dziennikarzy, że bank JP Morgan Chase chce ulokować w Polsce jedną ze swoich "głównych siedzib".

 • Cohen: W siedzibie JP Morgan w Polsce będzie pracować ok. 3 tys. osób

  Decyzja o ulokowaniu w Polsce jednej z siedzib JP Morgan to dowód zaufania do naszej gospodarki - ocenił wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki. - JP Morgan widzi w Polsce kapitał ludzki, przygotowany do wyzwań przyszłości - dodał dyrektor zarządzający JP Morgan Steve Cohen.

 • Mateusz Morawiecki: W JP Morgan w Polsce zatrudnienie znajdzie kilka tysięcy osób

  Bank JP Morgan otworzy swoją siedzibę w Polsce, w ciągu kilku lat zatrudnienie znajdzie kilka tysięcy osób - poinformował w piątek wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

 • Jacek Kasprzewski od prawie trzech dekad związany jest z bankowością, posiada bogate doświadczenie w bankowości międzynarodowej. Przed zasileniem kadry PKO Banku Polskiego, sprawował funkcję Dyrektora Wykonawczego w dziale Treasury Services banku J.P. Morgan Chase oraz kierował oddziałem J.P. Morgan Chase w Polsce.

 • W USA rozpoczyna się sezon publikacji wyników kwartalnych - swoje raportu opublikuje dzisiaj bank JP Morgan Chase i Wells Fargo. Amerykański indeks S&P500 ustanowił nowy tegoroczny szczyt w oczekiwaniu na to wydarzenie.

 • Polski bank wygrywa światowy ranking

  Aplikacja IKO PKO Banku Polskiego po raz drugi okazała się najlepiej ocenianą na świecie przez klientów w rankingu brytyjskiego Retail Banker International.

 • Innowacyjne zyski dzięki niskim stopom?

  Oprocentowanie lokat w Polsce wynosi dziś najczęściej 1-2 proc. W innych krajach jest jeszcze niższe. Ludzie trzymają więc oszczędności w bankach z przyzwyczajenia i dla bezpieczeństwa. Najwięcej banków, pieniędzy i ludzi zamożnych jest w Ameryce. To tam rozwija się od roku przedsięwzięcie, które daje szansę zwiększyć zyski z lokat do zauważalnego poziomu.

 • W latach 2017-2021 globalne wydatki na rozwiązania, usługi i sprzęt bezpieczeństwa teleinformatycznego wyniosą 1 bln dolarów - takie są szacunki firmy analitycznej Cybersecurity Ventures.

 • Wkrótce dolar może kosztować 4,45 zł. Europę czeka kolejny wstrząs?

  Większość członków Fed przewiduje w tym roku 3 podwyżki stóp procentowych. To działanie obciąży samych Amerykanów, dla których zdrożeją pożyczki i obsługa kredytów. Dla Polaków dalsze umacnianie dolara będzie oznaczało przede wszystkim coraz mniej opłacalny import towarów, m.in. nabywanej w tej walucie ropy czy gazu.

 • Gwałtowny wzrost zadłużenia - tak zaczynał się kryzys sprzed dekady

  Ostatnio minęło 10 lat od momentu rozpoczęcia największego kryzysu finansowego od czasu Wielkiej Depresji z 1929 r. Powszechnie za początek krachu uważa się upadek banku Lehmann Brothers we wrześniu 2008 r., ale rynek załamał się już latem 2007 r. Dziś długi Amerykanów biją rekordy wysokości. Czy taki rozwój sytuacji powinien nas niepokoić? - zastanawia się Piotr Marciniak, dyrektor zarządzający BGŻOptima.