• Informacje na temat:

  jsw dywidendy

Artykuły na temat: jsw dywidendy
 • Trzy spółki węglowe w 2013 r. zatrudnią ok. 6,5-7 tys. osób

  .... Dywidenda z JSW może być większa; z KW zostanie w spółce Wiceminister gospodarki Tomasz Tomczykiewicz ocenił w piątek, że Kompania Węglowa nie powinna wypłacać dywidendy za 2012 r. Nie wykluczył(...) restrukturyzację. Myślę, że ze strony rządu będzie tu zrozumienie i tak jak w ubiegłym roku nie będzie dywidendy - powiedział w piątek PAP wiceminister w Katowicach. Nie wykluczył, że w JSW dywidenda może...

 • Prezes JSW odkrywa karty

  JSW chce w ciągu kilku miesięcy przedstawić strategię rozwoju do 2030 roku - poinformował p.o. prezesa Daniel Ozon. Zarząd myśli o ofercie publicznej pozyskania kapitału.

 • JSW ma porozumienie z obligatariuszami. Uzgodniła warunki dalszej działalności i spłaty obligacji na kwotę 700 mln zł oraz 163,8 mln USD. Nowy harmonogram zakłada obniżenie pierwotnie uzgodnionej kwoty w początkowym okresie i wydłużenie spłat o 5 lat, czyli do 2025 r. - podała spółka w komunikacie.

 • Analitycy Haitong Bank podtrzymują KUPUJ dla JSW, ale redukują cenę docelową akcji do 102,6 PLN (ze 114,27 PLN), co daje 32-procentowy potencjał wzrostowy. Autorem raportu jest Krzysztof Kozieł.

 • Raport bieżący nr 45/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("JSW”, "Spółka”) informuje,...

 • Do 2030 r. Jastrzębska Spółka Węglowa zamierza zwiększyć wydobycie i sprzedaż węgla z obecnych 15 mln ton do ponad 18 mln ton rocznie - zakłada nowa strategia JSW. 85 proc. wydobycia ma stanowić węgiel koksowy; po 2022 r. firma będzie jedynym producentem tego rodzaju węgla w Europie.

 • WIG 20 wzrósł o 2,5 proc., indeks najwyżej od marca; JSW w górę o 9 proc.

  WIG20 zyskał w poniedziałek 2,5 proc. i znalazł się najwyżej od 12 marca. Mniejsze wzrosty zanotowały indeksy szerokiego rynku. Wśród blue chipów zwyżkom przewodziła JSW, a na szerokim rynku najmocniej rosło Prairie Mining.

 • Rozgrywki polityczne zatapiają JSW

  Na rynkach globalnych panują dzisiaj umiarkowanie pozytywne nastroje. W zeszłym tygodniu doszło do ważnego sygnału, jakim było objęcie bessy na najważniejszym indeksie z Wall Street, czyli S&P 500. Inwestorzy ponownie zaczęli postrzegać ostatnie spadki jako okazję do tańszych zakupów. Niestety w przypadku polskiego rynku kolejny raz mamy do czynienia z politycznymi rozgrywkami, które mocno wpływają na przecenę spółek z dużym udziałem własnościowym Skarbu Państwa.

 • Jastrzębska Spółka Węglowa zakłada, że w latach 2018-2030 średni roczny wynik netto spółki będzie wynosił ok. 1 mld zł - poinformował prezes Daniel Ozon.

 • Raport bieżący nr 13/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("JSW”) informuje, iż w...