• Informacje na temat:

  jsw krupinski

Artykuły na temat: jsw krupinski
 • Silesian Coal ma ofertę inwestycji w kopalni Krupiński (JSW)

  Spółka Silesian Coal przekazała zarządowi Jastrzębskiej Spółki Węglowej propozycję finansowania prac inwestycyjnych w kopalni Krupiński, które pozwoliłyby na udostępnienie nowych zasobów węgla oraz na stabilizację funkcjonowania kopalni. Inwestor zastrzegł też, że nigdy nie planował i nie planuje w przyszłości nabycia kopalni.

 • Tobiszowski: Porozumienie JSW z obligatariuszami jest wynegocjowane

  - Porozumienie JSW z obligatariuszami jest wynegocjowane - poinformował wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski, dodając, że "otwarta" jest kwestia kopalni Krupiński.

 • - Na terenie przekazanej do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK) kopalni Krupiński w Suszcu powstanie centrum logistyczne dla grupy kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), nadal będzie też eksploatowany metan ze złóż - potwierdził wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

 • Tobiszowski: Kopalnia Krupiński przyniesie w br. 200 mln zł strat; rozmawiamy o jej przyszłości

  - Należąca do Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) kopalnia Krupiński w Suszcu przyniesie w tym roku ok. 200 mln zł strat i ma problem, aby w przyszłości osiągnąć rentowność - poinformował wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. Trwają rozmowy o przyszłości zakładu.

 • Związkowcy JSW nie chcą do SRK

  Związkowcy z należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) kopalni Krupiński nie zgadzają się na przekazanie tego zakładu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK).

 • Związki zawodowe z Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) sprzeciwiają się decyzji o przeniesieniu należącej do niej kopalni Krupiński w Suszcu (Śląskie) do Spółki Restrukturyzacji Kopalń, co - jak argumentują - byłoby równoznaczne z jej likwidacją.

 • Za niespełna pół roku kopalnia Krupiński zakończy wydobycie; nikt nie straci pracy

  W końcu stycznia przyszłego roku nierentowna kopalnia Krupiński w Suszcu ma zakończyć wydobycie węgla. Nikt nie straci pracy - większość 2,2-tysięcznej załogi kopalni znajdzie pracę w innych kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), inni skorzystają z osłon socjalnych.

 • Przekazanie kopalni Krupiński do SRK zmniejszy zatrudnienie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

  Planowane na 1 kwietnia tego roku przekazanie kopalni Krupiński w Suszcu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK) zmniejszy zatrudnienie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej (JSW) o ok. 1,2-1,3 tys. osób - szacują przedstawiciele JSW.

 • korzyści finansowe zarówno Jastrzębskiej Spółce Węglowej, Jastrzębskim Zakładom Remontowym, jak i gminie. W przedsięwzięciu zagospodarowania terenów pogórniczych uczestniczyć mają również JSW Innowacje(...) przedstawiciele JZR oraz JSW zaprezentowali na spotkaniu z Wójtem i Radą Gminy Suszec, które odbyło się 14 grudnia 2017 r. w Suszcu.

 • Decyzja ws. przekazania kopalni Krupiński do SRK odroczona do czwartku

  Akcjonariusze Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie podjęli we wtorek decyzji ws. przekazania kopalni Krupiński do Spółki Restrukturyzacji Kopalń, przerywając obrady do czwartku. O czas, potrzebny m.in. na analizę poświęconego JSW raportu Domu Maklerskiego PKO BP, wnioskował Skarb Państwa.