• Informacje na temat:

  jula sklep

Artykuły na temat: jula sklep
 • 12 czerwca w Galerii Echo w Kielcach otwarto market szwedzkiej sieci Jula. To finał procesu rewitalizacji obiektu, który polegał na wydzieleniu strefy hipermarketowej i modowej.

 • Jula stawia na Polskę i rozbudowuje sieć sprzedaży

  Szwedzka sieć multimarketów Jula chce dalej rozwijać się na polskim rynku i planuje kolejne inwestycje w naszym kraju. Spółka szuka lokalizacji dla nowych marketów, a także przygotowuje się do otwarcia w tym roku nowego kanału sprzedaży - sklepu internetowego. Celem działań firmy, która wierzy w potencjał polskiego rynku, jest rozwijanie sposobów dotarcia do konsumentów w całym kraju z unikalną

 • Coraz więcej sklepów internetowych. To efekt zakazu handlu w niedzielę

  W 2017 r. powstały w Polsce 8333 sklepy internetowe - o 101 więcej niż w 2016 r. To odmiana, bo od czterech lat liczba otwieranych e-placówek spadała.

 • Do Polski wchodzi szwedzka sieć Jula, handlująca artykułami dla domu i ogrodu. W listopadzie otworzy dwa sklepy, tzw. multimarkety, w Warszawie - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Szwedzka sieć sklepów budowlanych Jula myśli o centrum logistycznym w Polsce

  Sieć sklepów budowlano-ogrodniczych Jula planuje otwieranie kilku nowych sklepów rocznie i zastanawia się nad stworzeniem centrum logistycznego w Polsce. Dziś towary dostarczane są do Polski z magazynu w szwedzkiej miejscowości Skara. Firma liczy na to, że w kolejnych latach uda się osiągnąć wynik na poziomie 50 proc. wzrostu obrotów rok do roku. Do tej pory wzrost był nawet dwukrotny.

 • W Polsce coraz więcej ekskluzywnych marek

  - Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem dla znanych międzynarodowych marek. W zeszłym roku swoje salony otworzyło prawie 40 z nich. Zdaniem analityków, marki te przyciąga nad Wisłę duży potencjał rynku.

 • Sieci handlowe zmieniają strategię i coraz ostrzej walczą o konsumentów!

  Sieci handlowe zmieniają strategię marketingową, oferując konsumentom częstsze promocje. W ten sposób chcą przyciągnąć większą liczbę klientów do swoich sklepów.