• Informacje na temat:

  k2 internet

Artykuły na temat: k2 internet
 • Załatw to przez internet

  Pani Krysia ma zawroty głowy i nie wychodzi sama z domu. Do tej pory sprawy urzędowe załatwiała osobiście w urzędach. – Wnuki twierdzą, że sporo spraw mogę załatwić z domu. Dały mi laptop, założyły internet. Jak się do załatwiania spraw zabrać? – zapytała. – Aby załatwić sprawy z domu, potrzebuje pani mieć tzw. profil zaufany lub bezpieczny podpis elektroniczny (e-podpis...

 • Internet rzeczy zdominuje gospodarkę

  Internet rzeczy i sztuczna inteligencja mogą napędzić polską gospodarkę. Konieczne odpowiednie zachęty dla inwestycji.

 • Rozlicz swój PIT przez internet

  Nic dziwnego, że roczne rozliczenie podatku dochodowego przez internet jest z roku na rok coraz bardziej popularne. To najprostsza i najszybsza metoda, by wypełnić i złożyć deklarację podatkową. Wyjaśniamy, jak krok po kroku to zrobić:

 • Cenzura internetu - reaktywacja

  Co chwilę pojawia się ktoś - od Rosji po Chiny - kto chce cenzurować internet.

 • Zamówiłam przez internet buty. Niestety, okazały się za małe. Odesłałam je z informacją, że odstępuję od umowy. Odpisano mi, że buty dotarły 16 dni od odbioru ich przeze mnie, a czas na rezygnację z zakupów na odległość wynosi 14 dni. Czy sprzedawca postąpił zgodnie z prawem? Marta, Koszalin...

 • Żadne medium nie dokonało tak wielkich przeobrażeń rynku masowego użytkownika oraz całej gospodarki, jak Internet. Żadne też nie było od swego powstania tak ściśle powiązane z rynkiem reklamowym, bez którego nie mogłoby istnieć.

 • Kupiłem wnuczkom prezenty przez internet, bo były tańsze. Jedną zabawkę chcieliśmy oddać, ale sprzedawca twierdzi, że zakupów internetowych nie można zwrócić. Czy ma rację? - pyta Janusz z Radomia.

 • Ile waży internet?

  Dzisiaj internet ma ok. 2 zettabajty danych. Jeżeli mówimy o wadze, to będzie to ok. 2 może 4 kilogramy, czyli tyle co 1-2 łubianki truskawek. W 2011 roku było to ok. 50 gramów, czyli mniej więcej jedna truskawka. Danych przesyłamy tak dużo, że ciężko jest to policzyć. Szacuje się, że w godzinę będą to petabajty danych. Co to dla nas oznacza i czy grozi nam kiedyś blackout?

 • Syn zamierza w tym roku załatwić wyjazd zagraniczny przez internet. Przekonuje nas, że w ten sposób można zaoszczędzić, bo w sieci zwykle jest taniej. Uważam, że to ryzykowne, bo jak udowodnić, że się taką umowę w ogóle podpisało i jak w razie czego reklamować wycieczkę lub dochodzić swoich racji? Małgorzata z Kędzierzyna-Koźla...

 • Ceny dostępu do internetu spadają powoli

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przeanalizował ceny usługi stacjonarnego dostępu do internetu. Za dostęp do sieci płacimy z roku na rok mniej, choć większość internautów chciałaby zapewne, aby ceny spadały szybciej.