• Informacje na temat:

  kablówki w krakowie

Artykuły na temat: kablówki w krakowie
 • Uwaga na "cudowne" anteny odbierające wszystko

  Od jakiegoś czasu redakcja "SAT Kuriera" przygląda się bardzo sprytnym reklamom na Facebooku oraz stronom internetowym, które zachwalają "cudowne" anteny, które mają odbierać podobno wszystko, w tym także kanały płatnej telewizji. Jak to możliwe? Twórcy stron twierdzą, że kablówki mają obowiązek nadawania na "tajnej" częstotliwości wszystkich kanałów ze swojej oferty i to jeszcze w wersji

 • Kurski: TVP mówi prawdę o Polsce. Propaganda jest skuteczna tylko w monopolu

  - Nawet jak nie jesteśmy ideałem prawdy, to jesteśmy jej bliżsi niż nadawcy komercyjni - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" prezes TVP Jacek Kurski.

 • Uwaga: Polska ma trzeci co do wielkości rynek w Europie!

  Ilu jest w Polsce operatorów płatnej telewizji i jak wygląda konkurencja pomiędzy nimi? Co jest popularniejsze - antena satelitarna czy kablówka? Ile jest kanałów polskojęzycznych lub HD? Odpowiedzi na te i inne pytania przynosi najnowszy raport UOKiK.

 • VOD i HDTV atakują

  W sześciu największych miastach Polski ruszyła pierwsza w Polsce usługa video na żądanie (VOD) oferowana przez TPSA. Obecny zasięg videostrady i multipakietu to sześć największych miast w kraju - Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W najbliższym czasie spółka zaoferuje też telewizję wysokiej rozdzielczości HDTV i dekodery PVR.

 • United Pan-Europe Communications zamierza zaoferować w Polsce dostęp do Internetu, zaś po liberalizacji rynku także usługi telekomunikacyjne.