• Informacje na temat:

  kalkulator kredytowy ing

Artykuły na temat: kalkulator kredytowy ing
 • Moc dyplomu z bankowości

  W kwestii studiów utarły się pewne schematy. Dobrze pójść na politechnikę, bo chociaż praca żmudna, to dobrze płacą, nieźle wiedzie się w konsultingu i audycie, gorzej po psychologii czy polityce(...). Oznacza to wręcz taśmową "produkcję" absolwentów kierunków ekonomicznych, ale też dużą konkurencję wśród uczelni, więc i (przynajmniej w teorii) wysoki poziom świadczonej usługi. Rankingi jasno wskazują...

 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2015

  Myślisz o zakupie jednopokojowego mieszkania z rynku wtórnego? Eksperci TotalMoney.pl przygotowali ranking kredytów hipotecznych, w którym przeanalizowali aktualne oferty finansowania zakupu kawalerki. Sprawdź, gdzie warto wnioskować o kredyt na kupno "czterech kątów", a których instytucji lepiej unikać.

 • Szybkie kredyty dla profesjonalistów

  Korzystniejsze warunki, specjalne, odrębne oferty, uproszczone procedury. Takie bonusy przygotowały banki dla osób, którzy wykonują zawód zaufania publicznego. Do grona profesjonalistów zalicza się m.in. lekarzy, prawników, nauczycieli i architektów.

 • Banki przestały już szarżować

  Banki przestały już szarżować z liczeniem zdolności kredytowej osób zainteresowanych kredytem na mieszkanie. Większość graczy obniża maksymalne możliwe do pożyczenia kwoty.

 • Więcej pieniędzy na mieszkania mimo Rekomendacji T

  Rekomendacja T nie przestraszyła banków. Po jej wejściu w życie mają większy gest niż wcześniej. Zdolność kredytowa klientów zainteresowanych kredytami mieszkaniowymi poszła mocno w górę.

 • Kredyty: kogo stać na franka?

  Zdrożeją kredyty we frankach szwajcarskich. Od lipca banki wprowadzają rygorystyczne kryteria ustalania zdolności kredytowej.

 • Ceny dalej spadają, ale klienci powoli ustępują pola deweloperom

  Każdy ciągnie linę z cenami nieruchomości w swoją stronę. Klienci w dół, a deweloperzy w górę. Deweloperom przeciąganie liny wychodzi jednak lepiej. Gdy ceny mieszkań oferowanych wzrosły w marcu o 0,7 proc. (w lutym spadały o 0,4 proc.), spadek cen mieszkań sprzedanych wyniósł w stosunku do lutego jedynie 0,2 proc. (w lutym 1 proc.).

 • Jest taniej o 121 złotych!

  I znów klienci górą. Wbrew trendowi utrzymującemu się już kilka miesięcy, w sierpniu obniżyła się średnia cena mieszkań sprzedanych. I to niemało, bo o ponad półtora procent (121 zł). Średnia cena zakupu m. kw. mieszkania w Polsce wyniosła 6 975 PLN/m. kw. wobec 7096 zł w lipcu i tym samym powróciła do poziomu z maja.

 • Taki sam kredyt, a rata wyższa aż o 354 zł!

  Nawet 354 zł - tyle może wynieść różnica w racie kredytu na 300 tys. zł pomiędzy najdroższym i najtańszym bankiem. Niska cena może jednak iść w parze z bardzo restrykcyjnym podejściem do zdolności kredytowej. Ale są też banki, które przyciągają i cennikiem, i prawdziwą chęcią udzielania kredytów.

 • Rośnie dostępność mieszkań

  Spadek oprocentowania i zmiany w polityce banków pozwalają na pożyczenie coraz większej kwoty w złotych i w euro. W lipcu 3-osobowa rodzina o dochodach 5 tys. zł może sobie pozwolić na zakup nawet 84 m kw. w Szczecinie. Na drugim biegunie jest Warszawa.