• Informacje na temat:

  kalkulator walutowy

Artykuły na temat: kalkulator walutowy
 • Praca: W przyszłości czeka nas szok!

  ...intensywnie badali tak zwanych fenomenalnych rachmistrzów, którzy potrafili wykonywać skomplikowane obliczenia finansowe bez pomocy suwaków logarytmicznych czy liczydeł. Kalkulatory i arkusze...

 • Wymiana waluty w internecie - czy to się opłaca?

  Rynek wymiany walutowej w Polsce jest coraz bardziej konkurencyjny. Korzystają na tym zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, którzy nie muszą już wymieniać waluty wyłącznie w bankach i kantorach stacjonarnych. Teraz mogą brać pod uwagę także coraz popularniejsze e-kantory.

 • Długo oczekiwany projekt ustawy autorstwa prezydenckich ekspertów, zawierający propozycję systemowego rozwiązania problemu walutowych kredytów mieszkaniowych, w końcu ujrzał światło dzienne. Tak jak w przypadku poprzednich tego typu inicjatyw pojawia się pytanie: co dalej?

 • Jak zainwestować małą kwotę - poradnik

  Chcesz zacząć inwestować, ale dysponujesz małą kwotą? A może boisz się, że jeśli szybko nie ulokujesz pieniędzy, rozpłyną się one bez śladu? Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób zainwestować małą kwotę, aby przyniosła zysk.

 • O ile prezydent Niemiec Walter Steinmeier dał dzisiaj do zrozumienia, że politycy powinni dalej rozmawiać nt. potencjalnej koalicji i jest generalnie przeciwny rozpisaniu przedterminowych wyborów parlamentarnych, o tyle lider socjaldemokratycznej SPD odrzucił możliwość ewentualnych rozmów nt. powrotu do tzw. wielkiej koalicji CDU/CSU-SPD, jaka miała miejsce przed wrześniowymi wyborami.

 • Mieszkanie na kredyt jako inwestycja - czy to się opłaca?

  Zakup mieszkania coraz częściej staje się raczej inwestycją, a nie zakupem własnych czterech kątów. Nieruchomości są traktowane jako bezpieczna lokata kapitału, która po kilkudziesięciu latach zapewni nam spokojną emeryturę. Wiele osób nie ma wprawdzie wystarczająco dużo gotówki, aby wyłożyć kilkaset tysięcy na zakup lokalu, ale decyduje się na zakup na kredyt, licząc że przychody z najmu pokryją wszystkie opłaty (rata kredytu, czynsz i inne opłaty). Serwis zysker.pl postanowił sprawdzić na...

 • Czy kryzys grecki pogrąży polską branżę budowlaną?

  Aktualna sytuacja ekonomiczna Grecji nie napawa optymizmem. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej pytań dotyczących kondycji Unii Europejskiej oraz skutków ewentualnej eskalacji kryzysu. Wielu inwestorów zastanawia się także nad sytuacją polskiej branży budowlanej. Warto bowiem pamiętać, że jest to wrażliwy na zmiany sektor, który ulega stałym przemianom. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy kryzys grecki zagrozić polskiej branży budowlanej?

 • Prezydencki projekt ustawy frankowej może prowadzić do kryzysu finansowego

  Najpierw NBP (w raporcie "O stabilności finansowej"), teraz Komisja Nadzoru Finansowego publikuje wyliczenia odnośnie do ustawy frankowej zaproponowanej przez prezydenta Andrzeja Dudę. Koszt najbardziej prawdopodobnego wariantu to ok. 67 mld złotych. Na wprowadzeniu ustawy frankowej może stracić nie tylko sektor bankowy, ale także budżet państwa - wynika z raportu KNF.

 • Turecka waluta straciła niemal połowę swojej wartości w relacji do złotego. Dla turystów to niepowtarzalny moment, by oddać się na wakacjach zakupowemu szaleństwu.

 • MIFID II - czy jest się czego bać?

  Dyrektywa unijna MIFID II, która weszła w życie 3 stycznia 2018 r., przyniosła szereg zmian w dystrybucji produktów finansowych, m.in. konieczność informowania z wyprzedzeniem o wszystkich kosztach związanych z transakcją.