• Informacje na temat:

  kamery euro 2012

Artykuły na temat: kamery euro 2012
 • Płaca minimalna - jednakowa stawka dla całej Unii Europejskiej?

  Są państwa na świecie, które nie posiadają regulacji prawnych dotyczących najniższej możliwej stawki, którą może otrzymać pracownik za swoją pracę. W Europie jest grono państw, które nie wprowadziły płacy minimalnej, takie jak Islandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Włochy, Szwajcaria i Austria.

 • Kamery pokażą podnoszenie gigantycznego dachu

  Kamery pokazują ostatnie przygotowania do montażu układu linowego, łączników pierścienia rozciąganego oraz wyregulowania układu lin obwodowych i radialnych modernizowanego Stadionu Śląskiego.

 • Najlepsze miejsce do prowadzenia firmy

  Doing Business 2012 - ranking World Bank uwzględniający, jak w poszczególnych krajach świata wygląda prawo, jak wysokie są podatki, ile trwa zdobycie pozwoleń czy rejestracja (np. nieruchomości), czy łatwo jest uzyskać kredyt dla firm a także czy łatwo jest eksportować lub importować. Im wyższa nota, tym łatwiej "robić interesy". Ocenianych jest 185 krajów świata. Starting Business 2012

 • Od marca Watykan przestanie umieszczać na monetach euro podobizny papieża

  Watykan od marca br. zaprzestaje bicia monet euro z wizerunkiem papieża Franciszka. Podobiznę papieską zastąpią unijne gwiazdy oraz watykański herb.

 • Miller: Przyspieszyć proces przyjęcia przez Polskę euro

  Szef sejmowego klubu SLD Leszek Miller zaapelował we wtorek do rządu Donalda Tuska o przyspieszenie prac nad wejściem Polski do strefy euro. Były premier postuluje też podniesienie w 2012 r. płacy minimalnej do ok. 1800 zł.

 • Prezydent RP Lech Kaczyński podpisał w środę ustawę o przeprowadzeniu finałowego turnieju mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Prezydenckim.

 • POT: Chcemy wycisnąć z Euro, co tylko się da

  Turyści odwiedzający Polskę podczas Euro 2012 mają być ambasadorami zachęcającymi do przyjazdu do kraju swoich przyjaciół i znajomych. Jednak na mistrzostwach nie skończy się promocja Polski, kolejna kampania jest już przygotowywana.

 • Unia wchodzi do więzienia

  Do polskich więzień trafiły miliony euro. Skazani uczą się zawodów i aktywnego poszukiwania pracy. Wszystko po to, by po wyjściu z zakładu już nigdy do niego nie wrócili. W zakładach karnych i aresztach śledczych systematycznie realizowane są unijne projekty.

 • Zagrożenia dla światowego ożywienia gospodarczego

  Komitet polityki pieniężnej Rezerwy Federalnej, czyli Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC), ogłosił rezultaty swojego ostatniego posiedzenia z 15 marca - wydane oświadczenie w najmniejszym stopniu nie zmieniło naszych oczekiwań dotyczących stóp procentowych w 2011 r. i nadal uważamy, że zostaną one utrzymane na dotychczasowym poziomie.

 • Japońska korporacja Sony wykupi 50 proc. udziałów należących do firmy Ericsson w produkującej telefony komórkowe firmie Sony Ericsson. Tym samym Sony przejmie całkowitą kontrolę nad firmą. Za te udziały Ericsson otrzyma 1,05 mld euro - poinformowało Sony.