• Informacje na temat:

  kamień milowy

Artykuły na temat: kamień milowy
 • ​Amerykański potentat finansowy State Street zatrudni tysiąc osób. Otwiera biuro w Gdańsku

  Decyzję o inwestycji State Street ogłoszono w czwartek w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku. - To kamień milowy w rozwoju naszej firmy w Polsce - ocenił dyrektor zarządzający State Street Bank Polska, Scott Newman.  Pierwszą filię w Polsce amerykańska spółka otworzyła w Krakowie w 2007 r., gdzie ma trzy biura zatrudniające ponad 2,5 tys. osób.  Na lokalizację swojej siedziby State Street...

 • Warszawski indeks blue chipów w swoim rajdzie na północ pokonał kolejny kamień milowy. Pęknięcie psychologicznej bariery 2100 pkt było możliwe dzięki solidnym wzrostom notowań spółek paliwowych oraz sektora bankowego. Za oceanem rynki ponownie żywo zareagowały na słowa prezydenta Trumpa, który zapowiedział, iż już niedługo plany reformy podatkowej ujrzą światło dzienne.

 • Katowice: W 2014 r. sektor usług dla biznesu ma zatrudnić 3 tys. osób

  ...obecność wysyłamy sygnał, iż Katowice są zdeterminowane, aby przyciągać jak najwięcej tego typu inwestycji - skomentował we wtorek prezydent Katowic Piotr Uszok. Za "kamień milowy" w rozwoju sektora...

 • Premier Grecji Aleksis Cipras wyraził w poniedziałek przekonanie, że jego pogrążony w kryzysie zadłużenia kraj stanie w tym roku finansowo na własnych nogach. Będzie to "kamień milowy na drodze wychodzenia z kryzysu" - powiedział.

 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  ...projektem zaczynają interesować się reklamodawcy większego formatu. Jest to kamień milowy i nowy etap rozwoju strony - ten, na który każdy właściciel niecierpliwie czeka. Paulina Kamińska Źródło...

 • Komisja Nadzoru Finansowego podjęła decyzję o przesłaniu do niemieckich władz nadzorczych (BaFin) wniosku notyfikacyjnego PKO Banku Polskiego dotyczącego planów otwarcia oddziału korporacyjnego w Niemczech. Tym samym osiągnięty został ważny kamień milowy na drodze ekspansji największego polskiego banku na niemiecki rynek.

 • ​Powieje wielkim światem. W Rzeszowie powstaje Centrum Usług Wspólnych Deloitte

  W stolicy Podkarpacia Deloitte otworzy Centrum Usług Wspólnych. Będzie ono świadczyć usługi związane m.in. z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów firmy z 18 krajów Europy Środkowej.

 • Ile kosztuje budowa dachu?

  Zwieńczeniem konstrukcji każdego budynku jest konstrukcja dachu. Dopiero po jego ukończeniu uzyskuje się tzw. stan surowy zamknięty, który jest jednym z najważniejszych kamieni milowych każdej inwestycji budowlanej. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej kosztom związanymi z jego wznoszeniem na przykładzie dachu dwuspadowego o powierzchni 120 mkw. Obliczenia zostały wykonane w kalkulatorze dostępnym

 • Nietypowe, ale opłacalne zawody. Zobacz, ile możesz zarobić

  Jakie oryginalne i deficytowe profesje będą teraz na fali na polskim rynku? Eksperci z InterviewMe wytypowali dla nas pięć nietypowych zawodów, w których można sporo zarobić.

 • Ruszyła budowa fabryki IFA Rotorion w Ujeździe za 100 mln euro

  W połowie przyszłego roku w Ujeździe (Opolskie) rozpocznie produkcję fabryka półosi napędowych niemieckiej firmy IFA Rotorion. W czwartek wmurowano kamień węgielny pod jej budowę. Początkowo pracę znajdzie 80-90 pracowników, a docelowo około 2020 roku - ok. 500 osób.